Vánoce

6. listopadu 2010

Byl den před Vánocemi a já jsem šla se svým psem jmenem Scoooby ven.

 

Mamka zabalovala Scooobynkovi dáreček pod stromeček. Druhý den bylo hodně zmatku tak jsem scooobynkovy dala na papat i já jsem posnídala pak jse spolu zdobili stromeček byl srášně moc krásný měl krásné barvyčky a řětězy a malé barevné žárovečky k večeru se žačal pect pangacius a bramborový salát se dokončoval scoobynek měl taky ale kousky masíčka obrané z žebírek od prasátka a rýži ještě chvililinku jse seděly u televyze a pak jse šly ze scoobynkem do pokoje a mezi tím přijel ježíšek s rudolfem v čele a pak jse se podívaly pod stromeček a tam byly dárečky když jse je rozbalovaly a zbyly tam už jenom dva a bylo na nich napsáno scooby řekla jsem mu až si je rozbalí ale on nevědel co to je ale uměl na povel hrabat tak jse to skusily scoobynek si je zozbalil a byl překvapený dostal krásnou zimní červenou vestičku která jen tak nepromokla a k tomu dostal velkou uzenou kost. Žužlal jí pak pěkně dlouho, asi tak tři měsíce.

 

Když jsme si rozbalili darečky u nás jeli jse za babičkou a dědečkem a tam našel scoobynek pod stromečkem horu hraček a od té doby nekupujeme hračky a scoobynek se naučil rozbalovat dárečky takže na příští rok bude všechny dárečky asi rozbalovat on než si najde ten svůj tak pac a pusi já a scooby přejeme veselé vánoce a štastný nový rok.

 

Přidáno: 18 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?