Vánoční dárek

25. ledna 2011

Už od malička jsem si přála psa. Bylo mi jedno, jestli to bude fenka nebo pes anebo jestli bude malý či velký. Chtěla jsem zkrátka psa.

Jednou, to bylo 27. prosince, zavolala babička, ať prý jedeme do buštěhradského útulku. Mají tam prý štěňata. Chvíli jsme přemlouvali mamku a nakonec se jelo. V útulku nás ale zklamali. Měli tam jen štěňata v karanténě a my si proto nového společníka do rodiny vzít nemohli. Šli jsme se na ně tedy alespoň podívat. Byli to takové malinké kuličky. V jejich očích ale byla vidět nedůvěřivost. Někdo je prý nechal v krabici u popelnice.
Máma se nedala a nakonec jsme je přemluvili. Sourozenci s mamkou chtěli spíše fenku, je klidnější a rychleji se učí. Jenže fenku tam měli jen jednu, která měla ještě navíc tlapy jako medvěd a tak jsme usoudili, že obra si domů nepořídíme.
Byl tam ale jeden pejsek, vypadal moc smutně, jen tak seděl uprostřed kotce a pozoroval, jak si chováme ostatní jeho brášky. Bylo mi ho líto. Nikdy jsem neviděla tak pěkného psa. Řekla jsem prostě, že ho chci a bylo mi jedno, že to nebude fenka. Natáhla jsem se pro něj, ale on nechtěl, bál se mě. Pak jsem ho ale nakonec uchopila a držela v náruči.
Zamilovala jsme si ho na první pohled a věděla jsem, že lepšího psa už nikdy nenajdu. Stalo se to sice až den po Vánocích ale stejně to byl můj nejlepší dárek, který jsem kdy dostala.

 

Přidáno 35 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?