Vánoční dárky pro kočky

5. prosince 2016

Přemýšlíte, čím obdarovat svou kočku k Vánocům a postupně zjišťujete, že ta vaše rozmazlená chlupatá kulička už všechno má? Je pravda, že mlsky nikdy neomrzí, ale pokud jsou na denním pořádku, není to asi až tak sváteční, jak byste si představovali. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím svou kočku nebo kocoura obdarovat, zkuste číst dál, třeba vám některý z níže uvedených tipů přijde vhod.

Prostě steak

Kočky syrové maso milují, ale měly by si ho dopřávat jen občas. Kdy jindy by mohla být vhodnější příležitost než při štědrovečerní večeři? Připravte a naservírujte své kočce opravdu luxusní steak, ať pozná, že se jedná o výjimečný den.

 

Tráva pro kočky

Venkovní kočky často okusují trávu, která jim pomáhá čistit žaludek. Je dobré dopřát tuto kratochvíli i kočkám ryze vnitřním. Ideální rostlinou je tzv. šáchor, který rychle roste a snadno se množí. Rostlina dorůstá výšky 40 – 70 cm a potřebuje světlé a teplé místo s dostatečným přísunem vody. Kočky tuto rostlinu milují. Krom toho, že je dostupná v podstatě v jakémkoli zahradnictví, dobře vypadá a radost z ní budete mít i vy.

 

Kočičí škrabadlo

Patrně už některé doma máte, a pokud ne, pořiďte ho vaší kočce. Škrabalo slouží především k tomu, aby kočka neničila gauč, křesla apod. Zároveň jí umožňuje zanechat pachovou stopu a procvičit i nabrousit drápky. Dnes je trh se škrabadly skutečně široký a jistě najdete takové, které se bude hodit do vaší domácnosti.

 

DVD plné ptáčků a motýlů

Trávíte hodně času v práci a trápí vás, že se vaše kočka doma nudí? Kupte jí pod stromeček DVD určené přímo pro ni. Vaše kočka se tak bude moct hodiny kochat pohledy na záběry ptáků, veverek, motýlů a mnoha dalších.

 

Robotická kočičí toaleta

Říkáte si někdy, jaké by to asi doma bylo bez kočičího záchodu a jeho věčného čištění? Pokud nejste jedni z mála šťastných, kteří dokázali svou kočku naučit na klasickou toaletu, mohlo by se vám zalíbit řešení v podobě robotického kočičího záchodu. Dnes se již dá zakoupit záchod, který sám splachuje a dokonce se i sám čistí. Granule, které obsahuje, jsou samo omyvatelné, nikdy je tedy nemusíte měnit (pouze čas od času doplnit) a kočičí výkaly jsou expandovány rovnou pryč z domu. Jediné, co k záchodu potřebujete, je možnost napojení na přívod studené vody a elektrickou síť.

Říkáte si, jak je možné, že tento vynález není ve všech kočičích domácnostech? Je to patrně proto, že pořizovací cena je okolo deseti tisíc korun. Záleží tedy na tom, kolik steliva týdně vaše kočka potřebuje a zda by se vám tato investice vrátila.

 

Kočičí kamarád

Pokud vás život s kočkou baví, neváhejte a pořiďte si další. Ideálně z útulku, v kterých je koček i koťat nespočet. Uvidíte, že vaše kočka přes počáteční protesty uzná, že ve dvou se to lépe táhne a nového kamaráda či kamarádku si zamiluje. A vy, až si zvyknete na částečnou destrukci vašeho domu či bytu, oceníte pohled na dvě hrající si kočky. Ten je totiž lepší, než jakýkoli pořad v televizi.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?