Vánoční přání

17. května 2011

Tento příběh se udál kdysi dávno v předvánoční době. Tehdy se narodila Amynka a ještě vlastně nechápala, co to vlastně Vánoce jsou. Všichni ji učili, že to jsou svátky radosti, klidu a pohody a že se každý má o Vánocích rád, nehledě na to, co si kdo předtím provedl.

 

 

Koťátko Amynka pochopila. Amy žila se svou maminkou u jedné paní, která byla už velmi stará, ale byla na ně velice hodná. Vždy jim dávala zbytky od oběda, dobré pamlsky a vše, co jim jen mohla dopřát. Amynčina maminka se velmi strachovala co s nimi bude dál, až stará paní zemře.

 

Kdo se o ně postará? Co budou jíst? Měla hodně otázek a nikdo jí nemohl dát na její otázky odpověd'. Nejvíce ze všeho měla strach, co bude s Amy. Amy je přece malá a nechápe, jak to v životě chodí. Vánoce se blížily jako vítr a když nastal Štědrý den, Amy si z celého svého srdce přála: "Prosím, ať se mnou maminka zůstane navěky." A hleděla zasněně skrze okno, kde byla kupa sněhu.

 

Ten den Amy nespala celý večer a pořád přemýšlela. Asi za 1 měsíc stará paní zemřela a Amy s maminkou neměly kam jít. Toulaly se po ulici, až je chytl podle Amy nějaký "divný" pán. Odvezl je do útulku, kde Amy byla s maminkou v jedné kleci. Nikdo si je nechtěl vzít a tak plynul čas a Amyna maminka zemřela také. Amy si řekla, jestli je život fér, když nám do cesty dává tolik bolesti a utrpení. Amy tedy přestala jíst a asi po 6 dnech zemřela také. V nebi se Amy sešla se starou paní i maminkou a vzpomněla si na její první Vánoce. Tenkrát vyřkla své přání a Bůh ji vyslyšel ...už bude s maminkou navěky..!

 

 

Přidáno: 18 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?