vážím tak málo že jsem křehký pejsek

10. února 2011

Ahojky, chtěl jsem se podělit o příhodu která není moc hezká a tou tou příhodou bych chtěl varovat ostatní pejsky ale i fenečky co jsou křehký jako já aby neskákali z výšky na kterou nemají. ,,Jednoho dne v létě k nám chodila hodně na návštěvu Cherrynka, moje láska už od štěňátka, se mi stala hrozná věc.

Cherrynka má o kilo více takže je pěkná, ale já takové štěstí neměl, protože jako štěňátko jsem měl špatné zoubky a ty mě zlobí dodnes,takže jsem maličký a hubený (jen 1,5 kila). Jedno odpoledne jsme si s Cherrynkou hráli doma a honili se po celém domě. Cherrynka vyskočila na rohovou sedačku v kuchyni a já za ní... dolů už většinou neskáču ale zakňourám aby mě paníčkové dali dolů. Jako každý chlap jsem se chtěl vytáhnout před svoji láskou a tak jsem skočil dolů za ni, ale smeklo se mi to a spadl jsem na hranu stolu. Spadl jsem do bezvědomí. Panička to viděla pač stála kousek od nás a tak ke mě hned přiběhla a zvedla mě. měl jsem jazyk venku a byl jsem jak kus hadru. Panička byla v šoku a bála se že je po mě. Chvili se mě snažili budit až jsem se pomaloučku probral. bylo mi hrozně... špatně jsem chodil až se zjistilo že jsem si dokázal zlomit i nožičku. Hned jsme jeli na veterinu kde jsem dostal kanilku a hned mě vzali na sál kde mě operovali a dali mi do nožičky mini šroubečky a dali mi packu do pořádku. však dneska ji neskrčím jako tu druhou nožku a už neskáču z výšek. Dneska se raději nechám dát dolů když někam vyskočím. Panička když mě vidí v nějaké výšce tak hned ke mě běží a dává mě dolů abych si zase něco neudělal.

 

Přidáno 55 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?