Večerní procházka

19. září 2010

Včerejší pozdní odpoledne jsem strávil s paničkou chozením po městě, dělal jsem jí garde. Sem tam jsme vlezli do nějakýho obchodu, něco koupili, pro mě nuda veliká, pro paničku vzrůšo, prostě ženská.

To je něco jako když pánička úplně nesnáší chodit největčích bahnem po poli,pro ni nuda,pro mně vzrůšo největší. Já po městě chodím hodně nerad, pořád se musím někomu vyhýbat a navíc po mně panička vyžaduje, abych jí šel u nohy, ale to teda v žádném případě neumím a ani nechci umět, musím být vždycky o kus vpředu jako správnej průzkumník.

 

Už jsme se pomalu chystali k autu, byl jsem už pořádně ucaplovanej, jak jsem chtěl běžet vpřed a panička mě škrtila na 1m vodítka, byla to taková přetahovaná, takže jsem se těšil dom na pořádnou vycházku. Ale ouha, po chodníku proti nám šla nějaká ženská a už z dálky se na paničku usmívala. Já už jsem převracel oči, zase nějaká známá, jak se spolu zakecají, bude z toho další pro mě nudná hodina. A taky jo. Navíc ta ženská byla s prominutím trochu natvrdlá, protože začala vykřikovat, co se mi stalo, že mám tak malý nohy,ale já jsem přece basset a ne jezevčík a malý nohy nemám! Město se začalo pomalu vylidňovat a my jsme stáli pořád na jednom místě, už mě to opravdu přestávalo bavit. Navíc jsem cítil, že se blíží doba večeře a po ní pořádná vycházka na našem kopci.

 

Zatím to ale vypadalo, že tady snad budeme nocovat, ženská byla nabitá drbama a musela to ze sebe dostat.Na paničce bylo vidět, že už by taky nejraděj šla, no nakonec se vymluvila na mě, že už mám hlad a konečně se jelo dom. O pořádnou večerní vycházku jsem nepřišel, tentokrát jsem si jí aspoň vážil. Navíc se k nám přidal zase ten jezevčík útěkář, co si byl onehdy namlouvat naši Iris. Chtěl se kamarádit, ale říkal jsem si, ať mi vleze na záda, jak se minule natřásal před Iris, tak o mě vůbec nestál.

 

Chvilku šel s náma a pak zaběhl k plotu, kde už čekala fenka vlčáka. U jejího plotu bývá poslední dobou tlačenice, asi má hárání. Ale mě moc nezajímá, tak ať si ji ten jezevčík klidně nechá, stejně je zase o kus větší než on. A navíc na Hafíkách je daleko víc pěkných holek na výběr.

 

Přidáno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?