velká procházka a nový kamarád

12. prosince 2010

Bylo to v létě když se panička rozodla jít na lučinu si zaplavat.

 

Tak jsme vyrazili já jsem si to ižívala protože jsem mohla běhat kam jsem chtěla.apk jsme dorazili k takému malému můstku kde byla krásná voda tak mně tam paička pustila a já se napila. Cesta pokračovala bez problémů jen mi bylo horko.Tak jsme tam dorazlili a panička nevědela kde roztáhnout deku aby ostatnim nevadile že se tam koupu.

 

Tujsme však narazili na příjemné paní ktere měly krásného labradorského retrívra. Hned jak jsme se uviděli tak jsme se začali kamarádit.ale panička toho druheho pejska ho cvičila tak že mu hodila do vody aport.Jenže co jsem udělala.Skočila jsem do vody pro aport ja a ne můj kamarád.mezitím co já se hrála moje pánička skočila do vody aplavala pod vodou jenže já si myslela že se topí tak jsem za ní skočila.Zato jsem ji samozřemně pochválila.ažž jsme se vydováděli tak jsme šli domů jakmile jsme došli domů já lehla na trávník a odtud jsem se hodně dlouho nehnula.

 

Přidáno: 20 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?