Velký den

28. dubna 2012

Betynka byla nádherný obyčejný pejsek, který rád běhal, skákat a hrál si. Její majitelka Verča jí měla velice ráda a považovala se za její maminku. Její nejlepší kámoška měla také pejska, ale ten pejsek nebyl jako Betynka.

 

 

Byl to závodní pejsek, který vždy vyhrál to, co chtěl. Jednou Verče její kamarádka poradila, aby Betynku také zaregistrovala do závodu. Verča to udělala. Trénovala proto Betynku každý den, učila ji příkazy, běhala s ní na čas a dělala všechno, aby byla Betynka dost připravená.

 

Už je tady ta soutěž. Betynka byla stresovaná, Verča také. Obě šly na závodní dráhu. Verča Betynku naposledy pohladila a popřála jí hodně štěstí. Už je to tady, výsledky závodu. Verča se bála podívat.

 

Najednou slyší její kamarádku: "Jak to, že můj pes nevyhrál?!". Verča se šla podívat a vidí, že její pejsek je na druhém místě. Vykřikla radostí a šla to s Betynkou oslavit domů.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?