VELKÝ horoskop pro kočky a kocoury na léto 2016

1. července 2016

Kočky zrozené ve vodnáři budou nadšené z vaší přítomnosti. Lvy pak budou přesně vědět, co jejich páníček potřebuje, a býci budou nadšení z nových členů rodiny. Jak na tom budou v létě kočky ve vahách a dalších znameních se dozvíte z velkého letního horoskopu Miciny.cz. Přečtěte své kočce horoskop.

Kočičí horoskop beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Vaše kočka (ale i kocour) v beranu má potřebu vědět, že mu rozumíte. Ať je to jak chce, snažte se mu porozumět nebo se alespoň tvařte, že tomu tak opravdu je. Jeho potřeby totiž budou poněkud netradiční. Nenechte se tedy zaskočit ani náhlou potřebou jíst pouze kapsičky. Možná změní i oblíbené spací místo a tak ho možná budete z počátku prázdnin hledat. V srpnu vaše kočičí beránky potěší nový druh pamlsků a v deštivých dnech pak pelíšek, zavěšený na topení.

 

Kočičí horoskop býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Ať už máte kočku domácí nebo britskou kočku, bude vaše kočka zrozená v býku poněkud smutná. Je opravdu nejvyšší čas jí pořídit kamaráda. Nemusí to být nutně další kočka, i morče nebo televize v podobě rybiček, bude skvělým řešením. A jestliže ani to nepřichází v úvahu, věnujte své kočce maximum svého volného času. V polovině prázdnin se pak její nálada zlepší. V srpnu pak dávejte pozor na onemocnění uší (ušní svrab, záněty zvukovodu apod.).

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

O prázdninách máte velkou šanci nafotit s vaší kočkou krásné fotografie ve venkovním prostředí. Najděte svůj foťák a dělejte si fotky na různé téma do zásoby. Jistě pak uspějete v některé z našich soutěží na Miciny.cz. V červenci pak zjistíte, že máte doma opravdu chytrou kočku a tak neváhejte a zkuste ji naučit nějaký nový povel (třeba přijít na zapískání). V srpnu pak buďte ve střehu, hrozí menší úrazy polštářků kočičích tlapek.

 

Horoskop pro kočky - rakKdyž je kočka rakem (22. 6. – 22. 7.)

Kočky raci budou objevovat. Budou chodit i opravdu daleko od domu a vy se jen budete divit, kde všude je uvidíte. Zkuste je více hlídat. Při svých dlouhých procházkách a navazování nových přátelství jim může hrozit nebezpečí. Takové natržené ucho od sousedova kocoura, který se přátelit nechce, není nic moc. Na léto tedy vybavte svou kočičí lékárničku desinfekcí a určitě i něčím proti klíšťatům.

 

Kočičí horoskop - levKočky ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Mainská mývalí kočka, ale i britské kočky budou v červenci velmi aktivní. V srpnu se pak změní na opravdové ideální společníky. Budou vás bavit, budou u vás při vašich splínech, budou prostě vždy při vás. Jedním slovem, budou z nich andílci, kteří přesně vědí, co jejich páníček potřebuje. Užívejte si to a náležitě je za jejich přátelství odměňte. V září vaše kočky ve lvu již tak pozorné nebudou.

 

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Léto nebude ke kočkám v pannách právě příznivé. Hrozí zvýšené riziko úrazů, ale i dalších onemocnění. Držte je proto raději doma a pravidelně kontrolujte jejich srst, uši, ale i oči a drápky. Klíšťat mohou mít plný kožíšek a zanícený drápek taky není zrovna důvodem k radosti. Potěší je osvědčené pamlsky, ale i nová hračka v podobě míčku na granulky.

 

Horoskop pro kočkyKočky ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Kočičí zrozenci ve vahách budou trochu váhat, jakou vlastně mít náladu. Jejich nálady se budou střídat a vy nebudete vědět, na čem jste. Jednou je pohladíte a budou vrnět blahem a jindy vás seknou (ne-li kousnou). Raději si jich nevšímejte. V druhé polovině léta je to jistě přejde. V srpnu pak budete opět mít mazlíčka, kterého znáte. Zkuste jim kupovat hodně pamlsků, jistě jim neodolají a tak snadněji překlenete počáteční nepříjemné období.

 

Kočičí horoskop - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři jsou občas trochu zákeřní a v červenci to bude platit dvojnásob. Při pletí záhonků, nebo při stlaní postelí na vás z nenadání vyskočí a rovnou drápnou. Dokáží pořádně vyděsit. Obrňte se pevnými nervy a čekejte je kdekoli a kdykoliv. Budou pomstychtiví, a jakmile nebude po jejich, může se vám stát, že najdete „dáreček“ v posteli nebo v koši plném čerstvě vypraného prádla. Kromě jejich nálad se ale nestane nic mimořádného.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočky a kocouři ve střelci budou potřebovat zvýšenou péči o srst. V teplých dnech jim tedy dopřejte kvalitní koupel. Vodu sice nemilují, ale přiznejte se, je to již dlouho, kdy jste je koupali. Koupejte je ale s klidem a opatrně, aby jim nebylo ublíženo. Rovněž svou kočku častěji vyčesávejte a pravidelně kontrolujte, zda je vše v pořádku. U všech těchto procedur na kočku hodně mluvte a to klidným tónem.

 

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi budou celé léto velmi aktivní. Žádná legrace je nenechá v klidu. Jestliže jim nedopřejete dostatek podnětů, najdou si vlastní, a to by pak mohlo dojít na nepříjemnosti. Zkuste vyrobit nějakou zajímavou hračku, která je uchvátí. Třeba prolézačku z obyčejných pospojovaných krabic. Kočky kozorozi mají své dny. Dopřejte jim tu radost. Váš mazlíček to ocení.

 

Kočičí horoskop vodnářKočky ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Proč kupovat další a další hračky? Vaše kočka je stejně nejspokojenější, když je s vámi. Jestliže jí věnujete svůj volný čas, tisíckrát vám to vrátí zpět. Každé pohlazení opětuje hlasitým vrněním a veškerou negativní energii, kterou byste snad v sobě mohli mít, z vás odebere mávnutím proutku. Takové chování si jist zaslouží odměnu. Kvalitní pamlsek si jistě zaslouží.

 

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Kočky zrozené v rybách, obzvláště pak plemena ragdoll, sibiřská kočka nebo i bengálská kočka, budete moci jen a pouze chválit. Budou vnímavější než jindy. Jakoby předvídali každý váš krok. Budete chtít jít na zahradu a oni už budou sedět u dveří, aby vás mohli následovat. Užívejte si toto souznění. Již v polovině srpna se začne vytrácet. V červenci pak dopřejte své kočce možnost vyhřívat se na sluníčku. Uděláte jí tím radost.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?