VELKÝ letní horoskop pro psy 2016

1. července 2016

Jestliže máte doma psa v rybách, pak si buďte jistí, že jejich nejoblíbenější období roku teprve nastalo. S rakem pak raději nechoďte do lesa a se svým psem ve vahách se na chvilku zavřete někam o samotě. A co čeká ostatní psy a feny? Přečtěte jim horoskop na léto 2016!

Horoskop pro psy - beran

Pes v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Psi i fenky zrození v beranu rozhodně budou překvapovat a to především v červenci. A pozor, nemusí to být vždy příjemné překvapení. Budou si vymýšlet, zlobit a podnikat výpravy do i velmi širokého okolí. V některých případech i k sousedovým slepicím a to už se nebude líbit nejen vám. Co to pro vás znamená? Věnujte se mu, choďte na dlouhé procházky, pořiďte nové hračky, které je zabaví na dlouhou dobu. Jinak nebudete ze svého psa o prázdninách tak nadšení jako obvykle.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Ať už máte doma psa plemene německý ovčák nebo americký kokršpaněl, psi ve znamení býka budou miláčkové a mazlové každým coulem. Jakmile budou mít možnost, budou se vám snažit dostat na klín a nechat se podrbat za uchem. V srpnu pozor na vosí bodnutí. Jestliže nevíte, zda má váš pes alergii, buďte raději připraveni na cokoliv.

 

Horoskop na měsíc - BlíženciKdyž je pes i blíženec (21. 5 – 21. 6.)

Nuda. Tak ta vám rozhodně nehrozí. Jestliže vyrazíte na dovolenou se svým psem, tak se vám o zábavu postará. Bude vám v patách a to jak u grilování, tak uprostřed rybníka. Pozor jen na přehřátí. I pes to nesmí s pobytem na slunci přehánět. Vždy zajistěte dostatek vody! A pozor – nikdy ho nenechávejte ve vedrech zavřeného v autě a to ani na chvilku!

 

Horoskop pro psy na měsíc - rakHoroskop pro Raky (22. 6. – 22. 7.)

Máte doma lovecké psí plemeno? Neberte ho do lesa a to ani na houby. Místním myslivcům by se to líbit nemuselo a zvěři také ne. V červenci pozor na přehřátí a v srpnu pak na uštknutí zmijí. Na procházky v teplém počasí, kdy se hadi rádi vyhřívají, berte pro jistotu vždy telefon, ať máte případně jak zavolat pomoc. Váš rak bude mít radost z nové psí hračky, ale i kvalitních pamlsků.

 

Horoskop na měsíc - levPsi ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Vás pes bude mít o prázdninách narozeniny, připravte mu oslavu. Najděte vhodný recept na psí dort a udělejte mu radost! Hračka ho jistě potěší, ale věnec buřtů kolem krku určitě také! Jestliže chodíte často do polí a lesa, pak určitě vybavte svého psa vhodnými přípravky proti parazitům. Klíšťat je tento rok více než roky předtím. V srpnu pak očekávejte alespoň jedno bodnutí od vosy. Váš pes si totiž nedá říct a bude se je snažit chytat.

 

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Člověk by řekl, že slunce má blahodárné účinky na dobrou náladu, ale u vašeho psa to platit nebude. Psi ve znamení panny budou trochu smutní a hlavně naštvaní. Těžko říct, co jim přeletělo přes nos. Hlavně v srpnu nezapomeňte na jejich narozeniny, protože to by s vámi nepromluvili do zbytku prázdnin a možná ještě i v září. V červenci pak pozor na setkání s dalšími psy. Nemuselo by to skončit bez šrámů.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyPes ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Ať už máte psa malého nebo obří plemeno, váš pes bude neohrožený. Bránit vás bude za každou cenu (alespoň štěkotem). Z častých návštěv a setkání s dalšími lidmi a především psy bude trochu nervózní. Najděte si čas jen pro něho a občas se s ním zavřete před světem do jedné místnosti a pomazlete ho. Ať nemusí mít strach, že už na něj nemáte tolik času. Ve vedrech mu umožněte neustálý přístup k vodě.

 

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Váš pes bude natolik nadšený z toho, že je teplo a dá se plavat, chodit ven na nekonečné procházky, na houby a nosit klacky, že bude natolik poslušný, že si snad i budete myslet, že vám ho někdo vyměnil. Radujte se s ním! Za jeho poslušnost ho odměňte společně stráveným časem a nějakým tím dobrým, kvalitním pamlskem.

 

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestliže již delší dobu přemýšlíte o tom, že se svým psem zkusíte nějaký psí sport (agility, běh se psem), tak léto je pro podobné novinky jako stvořené. Ochota vašeho psa učit se novým věcem bude největší právě v červenci. Srpnu tak bude již umět spoustu nových kousků a vaše pouto bude nejsilnější za poslední dobu. Nebojte se a zkuste to, úspěch zaručen.

 

Horoskop pro psy - kozorohPsí kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestliže přemýšlíte, že pojedete letos v létě na tábor, a zároveň nechcete opustit svého psa, pak pro vás bude nejlepší řešení psí výcvikový tábor. Váš pes se něco naučí, můžete se podělit o zkušenosti s ostatními pejskaři a navíc si užijete společný čas. V létě pak pozor na klíšťata a další parazity.

 

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestliže chcete svému psovi pořídit kamaráda, pak srpen bude vhodný na jejich seznámení. Proběhne bez problémů a rychle. Ať už tedy vyberete pejska z útulku nebo s PP, nebo třeba i jiné zvířátko, váš pes bude spokojený. V červenci jen pozor na zranění pacek a v srpnu pak na onemocnění uší. Pravidelně tedy kontroluje, zda je váš pes zdravotně v pořádku.

 

Horoskop pro psy - rybyPes v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Zrozenci ryb milují vodu a proto je pro ně léto tím nejoblíbenějším obdobím. Udělejte radost svému mazlíčkovi a vemte ho někam k vodě. Pořiďte třeba i plovoucí hračky do vody. Bude je s nadšením aportovat. A jestliže nikde v okolí není ani řeka, ani rybník, napusťte mu alespoň bazének nebo zapněte ostřikování. Uvidíte, jak nadšeně bude skákat ;)

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?