VELKÝ NOVOROČNÍ HOROSKOP pro psy

30. prosince 2014

Naše domácí mazlíčky čeká zajímavý rok, plný rozporuplných psích nálad i nastavení. Takže zatímco Býk se v tomto směru nezapře jako takový a nálady se budou střídat, s Rakem bude naprosto skvělé pořízení kdykoliv. Více se dozvíte v našem novoročním horoskopu na rok 2015.

Horoskop pro psy - beran

Pes ve znamení berana (21. 3. – 20. 4.)

Pejsci narození pod znamením Berana svoji povahu v roce 2015 nezapřou. Mají prostě svoji hlavu, ví sami nejlépe, co je pro ně nejlepší a co zase ne. Zasahovat do toho sice můžete, ovšem s nejistými výsledky. Pokud ale svého miláčka už znáte, nepřekvapí vás to. A pokud ho tak dobře přečteného ještě nemáte, zkuste právě s tímhle smířit.

Zdraví: zaměřte se na zažívání, zvláště u plemen větších. Dobře hlídejte, co všechno jí a pamatujte, že lidské jídlo pro ně až tak vhodné není, některé může dokonce nebezpečné. Kupujte tedy kvalitnější krmivo.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud máte doma pejska narozeného pod znamení Býka, můžete se těšit ze zcela ideálního kamaráda. Jeho inteligence je daná a v rámci toho i klid, protože hrotit situace není zrovna v jeho povaze. Na druhou stranu nečekejte líného společníka. Pravidelné procházky ho nabudí a nabijí zcela novou potřebnou pozitivní energií.

Zdraví: hlídejte srst a kůži. Pravidelné prohlídky by měly být samozřejmostí. Pravidelné koupání, prohlížení, zda nemá parazity a česání by tedy mělo být samozřejmostí. Udělá mu to nejen dobře, ale zároveň půjde o kvalitní prevenci.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Psí Blíženci a plemeno alpský jezevčíkovitý brakýř budou mít jedno hodně společné a tím jsou toulavé boty. Měli byste si svého miláčka více hlídat, jinak se může stát, že budete neustálými hledači svého zatoulaného chlupáče. Na druhou stranu, pokud ho budete opravdu pravidelně a hlavně dlouho venčit, tyto tendence budou na ústupu.

Zdraví: vzhledem k tomu, že mu nic vzdáleného a nového nebude cizí, hrozí riziko úrazu. Více se ale také zaměřte na tlapky. Prohlížejte je a v počasí extrémním ( silná zima nebo naopak velké vedro ), buďte opatrní.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Když je pes i rak (22. 6. – 22. 7.)

Pejsci narození pod znamením Raka budou naprosto nekonfliktní. A to dokonce i ti jedinci, kteří nemají až tak dobré vychování, půjdou prostě do sebe. Velmi rádi se budou učit novým věcem a kvalitní vedení z nich může udělat opravdové psí poslušňáky. Tak neváhejte a svěřte je buď do dobrých rukou, nebo se jim více věnujte.

Zdraví: pozor na zuby a dásně, nezbytným vybavením pro vašeho pejska by měla být i souprava na čištění chrupu. Pokud není zvyklý na tuto činnost, nebojte se. Za pár dní si zcela jistě zvykne, rozhodně se trpělivost vyplatí.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Psí Lev by se mohlo v roce 2015 rovnat velké oddanosti. Prostě vůbec nezapře svoje znamení. Na svého dvounožce si nyní vytvoří opravdu hodně velkou vazbu a rozhodně to bude brát velmi vážně. Dokonce až tak, že by občas mohlo dojít k nějakému nedorozumění a konfliktům. Pozor ale na tresty, myslí to opravdu dobře.

Zdraví: zaměřte se více na zažívání a imunitní systém. Dobře ho hlídejte a nic nepodceňujte ať již v extrémním počasí, ale i když se vám nebude prostě jen cokoliv zdát. Preventivní prohlídky nejsou od věci.

 

Horoskop pro psy - panna

Psi ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

Sice velcí mazlové a kamarádi každým coulem, ale zároveň i rozjívení budou psí Panny. Svého dvounožce si tak snadno omotají kolem tlapky. Každou lumpárnu si budou umět vyžehlit tím nejosobitějším způsobem. Takže odpouštějte už teď, protože vám stejně nic jiného nezbude. Jsou to prostě chlupatá zlatíčka.

Zdraví: nehrozí sice nic fatálního, ani závažného, ale rozhodně nepodceňujte nic, co nebude standardní. Pokud ale svého chlupáčka dobře znáte, víte jistě, co je v pořádku a co ne. Problémy řešte okamžitě.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Trochu v extrémech se pohybuje plemeno anglický chrt, je na jednu stranu živý, vytrvalý a čilý, na druhou líný se snahou spát a spát. Ale pokud máte doma pejska ve znamení Vah, buďte si jistí, že právě s těmito extrémy se budete potýkat. Bude nutné vypozorovat, jak na tom momentálně je a prostě se pokusit přizpůsobit jeho rozpoložení.

Zdraví: trochu více budou ohroženy uši a oči. Pravidelní čištění by tedy mělo být samozřejmostí. Také nákup potravinových doplňků, které umí tyto části těla zocelit, musí být samozřejmostí. Za klid to ale stojí.

 

Horoskop pro psy - štír

Psi štíři (24. 10. – 22. 11.)

Vaši psí Štíři mají jasno a dlouho to tak bude. Dvounožec je Bůh a na všechno ostatní si dát pozor. To je jeho heslo, tím se bude řídit. Na jednu stranu můžete být se svým chlupáčem nadmíru spokojeni, nedá vás a ochrání za každé příležitosti bez ohledu na plemeno, věk i velikost. Na druhou stranu, i objetí cizí osobou si může vyložit po svém.

Zdraví: pozor na pohybový aparát. Klouby a kosti obecně by měly být pod stálým dohledem a změny v chování či chůzi okamžitě řešeny. Podpořit to lze ale i kvalitním krmivem a také preventivními prohlídkami.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Co se týká pracovitosti, tak pejsci ve znamení Střelce budou nyní vynikat. Můžete je tedy klidně učit cokoliv, rádi si totiž osvojí nové věci, kterými pak svým dvounožcům mohou dělat radost a pomyšlení. Pokud tedy chcete, aby vám nosil bačkory či hledat klíče, máte jedinečnou možnost je naučit právě tohle, budou to navíc dělat rádi.

Zdraví: zaměřte se na ledviny a tekutiny v těle vůbec. Pejsek by měl mít neustále k dispozici přesně tolik vody, kolik potřebuje. Případné problémy neodkládejte a řešte co nejrychleji. Tyto problémy mohou být dokonce fatální.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Pes ve znamení kozoroha (22. 12. – 20. 1.)

Zábavu a lumpárny všeho druhu miluje biewer yorkshire terriér, ale také pejsci, kteří se narodili pod znamením Kozoroha. Respektive právě rok 2015 budou tímhle vynikat. Nejspíše nezůstane kámen na kameni a přijdete o pár věcí, ale jsou to miláčci, tak zkuste být shovívaví. I pejsci mají své dny, nebo spíš svůj rok.

Zdraví: mohou být trochu náchylnější na vše, co má společného s plícemi. Pozor tedy hlavně na prochladnutí, ale i stres se může projevit kašláním či špatným dechem. Nestandardní situace prostě urychleně řešte.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Trochu rozporuplně se budou chovat vaši psí Vodnáři. Tedy, pokud zůstanou bez doprovodu a bez dohledu. Možná by bylo zajímavé nainstalovat doma tajně kamery, nejspíš budete hodně překvapeni. Za vaší přítomnosti nenajdete hodnějšího a poslušnějšího pejska, jakmile ho ale opustíte, jeho psí pudy se projeví zcela naplno.

Zdraví: zubní kámen je nepříjemný nejen pro lidi, ale i pro naše milované chlupáče. Občas mu tedy tlamičku prohlédněte, a pokud nějaký objevíte, neváhejte s odstraněním. Moc nespoléhejte na věk, může se totiž objevit velmi brzy.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes v rybách (21. 2. – 20. 3.)

U psích Ryb bude jedno společné, a sice to, že pokud se dostanou ven, probudí se pes se vším všudy. Lovecký pud bude vládnout, tak pozor na to, kde ho vypustíte, tím spíš bez dozoru. K volným procházkám se tedy úplně nedoporučuje les a další plochy, kde může cokoliv ulovit. Zkuste i domluvu, třeba zabere.

Zdraví: klouby budou ohroženy trochu více, proto nepodceňujte jak prevenci, tak i prohlídky u veterináře, zvláště, máte-li plemeno, které k těmto potížím má větší dispozice. Výjimkou ale nesmí být ani obyčejný voříšek.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?