Velký trapas na výletě

2. března 2016

Bylo to těsně po prázdninách (někdy na začátku září) když jsme se s Badym, mou kamarádkou a s Miou (její pes) vypravili do Mariánského údolí na procházku. Pěkně jsme si šly až jsme došli k prvnímu rybníku. Já jsem navrhla že se vykoupeme(bylo pořád ještě teplo), jenomže jsme neměli plavky...

A tak jsme se rozhodli že tam půjdem jen v kalhotkách. Nikdo tam nebyl jen sem tam někdo projel na kole tak to nebyl tak velký problém. Vyslékli jsme a šli jsme do vody. Já jsem ale stydlivá osoba a tak jsem si řekla, že si nechám tričko a sundám si ho až jak dojdu do vody. Tak jsem to tak udělala. Když jsem tam byla tak jsem si ho rychle sundala a vlezla do vody. Tričko jsem potom chtěla hodit na břeh ale nedohodila jsem ho tam taže skončilo ve vodě.... Rychle jsem se k němu vrhla a dala ho na břeh jenomže tam se ho zase ujmul Bady a utekl s ním. Vylítla jsem za ním a začala ho tam honit. Přines najednou nefungovalo, protože si myslel že si sním hraju. Lítala jsem tam polonahá asi 10 min. než jsem ho chytila. Potom jsme se šli konečně vykoupat. Prvně jsme chtěli Miu přesvědčit že jí voda nic neudělá (bojí se vody) ale potom co se stalo jsme malinko změnili plán: jenom jsme si zaplavali s Badíkem a honem dom. A jelikož jsem měla mokré triko musela jsem jít jen v podprsence. A jako by toho nebylo dost, tak když jsme se balili tak mi Badík počůral batoh. Badík je prostě číslo, ale na druhou stranu jsem za to, co udělal, vděčná aspoň byla pořádná sranda.

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?