Venkovní mrznutí tlapek

8. ledna 2016

Ahoj, jsem Dejmon a chci Vám napsat o venku a všem okolo toho, no však uvidíte... Včera jsem pořád někde chodil, lumpačil a tak podobně, no a nechtíc mě zabouchli na balkón. Tam jsem byl zavřený asi deset minutek, kdy už si mně všimli díky tomu, že jsem škrábal na okno a mňoukal.

Nikdy předtím jsem tam nebyl, panička se totiž bála, že bych se ztratil, utekl a tak podobně. Když si pro mě přišla, tak jsem byl celý zmrzlý, uši jsem měl celé studené a honem jsem skočil na topení v pokoji, je totiž teplejší než můj pelíšek. Potom mě litovala, hladila a hřála. Jo a dostal jsem moc moc pamlsků.
No a další věc co Vám chci říct je, že chodíme na venkov, já jsem na vodítku s obojkem abych se neztratil, ale bohužel nejsem naučený, proto jsem utíkal do všech skrýší, pivnic a dalších místností, taky abych se zahřál, protože jsem se dostal do této nové rodiny přes podzimní až zimní období.
Panička mě chce do budoucna naučit pořádně buďto na vodítko, nebo na volné pobíhání po zahradě, jako ostatní kočičky a kocouři.:)

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?