Venku při bouřce

21. května 2011

Bylo nejdříve moc hezky. Já jsem ležela u televize a Dastík smutně koukal ven z okna. Chtěl moc jít ven, ale já jsem koukala na tu televizi. Potom, když Dastík toho už měl dost, začal kňučet.

 

 

Zeptala jsem se ho, co chce. A on bežel do chodby. V tlamě přinesl svůj obojek i vodítko. Tak jsem mu řekla, že tedy půjdeme na procházku. Dasty začal radostí skákat. Připnula jsem mu vodítko a odešli jsme do lesíka. Pustila jsem ho z vodítka, a v tom začal šíleně běhat a skákat. Měl radost. Potom jsem mu řekla, aby si přinesl nějaký klacek, že s nim budu aportovat. Běžel tedy do lesíku. Zanedlouho přinesl klacík. Já jsem mu to hodila a on mi to nepřinesl, protože se chtěl honit. Tak jsem proti němu běžela a on mi uhnul a tak jsem se skutálela dolů z kopce. A on se po mě ohlídl a běžel za mnou. Samozřejmě se musel opičit a kutálel se taky.

 

Najednou se zatáhla obloha a Dasty začal výt. Tak jsme rychle utíkali domů. Bylo nám jasné, že bude pořádná bouřka. Zakopla jsem. A Dastíček mi začal tahat za tričko, ať už jdu. Zvedla jsem se, když v tom blesk a hrom. Dastík se lekl, poskočil. Uklidňovala jsem ho, že je to jen bouřka a nic se mu nestane. Trochu se uklidnil. Jen jsme dorazili domů, bouřka se rozjela naplno.

 

Dastymu jsem dala houstičku, aby se uklidnil. Potom jsem se zase šla dívat na televizi. Dastík vyskočil za mnou na pohovku a usnul. Po takovém dobrodružství...kdo by nespal? Poté ta bouřka povolila, tak jsme šli na zahrádku. Tam Dasty popadl svou růžovou hračku a kousal ji. Znovu uhodil blesk. Dasty se lekl a chtěl se schovat, sám si otevřel dveře. Šla jsem za ním a raději jsem už zůstali doma.

 

 

 

Přidáno: 18 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?