Věrná fena Alta - 2. část

9. dubna 2013

V minulé části našla Alta své pravé páníčky a už nikdy je nehodlá opustit. Ti ji už totiž netýrají. Minulá část dopadla dobře, ale tohle ještě není konec. Právě naopak! Tohle je nový začátek a Alta se svou novou rodinou bude prožívat různá dobrodružství.

 

 

Je šest hodin ráno a Daniel jde s Altou na procházku na pole, kde se kdysi ukryla před jejím pánem. Je slunečný den,tak si pobíhají na poli jak se jim zachce. Najednou však uslyší velký hluk. Nikdo netuší, co se děje. Alta však zachytila pach... Hmm, skořice, vanilka, čokoláda. Alta si to nestihla domyslet, protože ji Daniel prudce zatáhl za vodítko a běžel směrem k tomu zvuku.

 

Až byli blíž, tak už šlo rozeznat, co to vlastně bylo za hluk. Dortíčky! Zmrzlina! Muffiny! Perníky! Trdelníky! Alta hned z té dálky poznala, že to budou samé dobroty. Daniel i Alta na to měli chuť, jenomže neměli ani korunu. Alta dělala očíčka co nejroztomilejší, ale ani to nepomohlo. Daniel jen řekl: Stejně to pro psy není vhodné.

 

To však Altu naštvalo a hned měla nápad! Daniel neběží tak rychle, jako já, když mu zaběhnu pro peníze, tak mi možná něco koupí! Alta chytře a nenápadně odepnula vodítko od obojku a běžela domů. Daniel si však všiml pozdě a neměl téměř žádnou šanci ji dohonit. Za chvíli se Alta naštěstí vrátila a nesla v tlamě Danielovu peněženku. Daniel si ji vzal, poděkoval jí a pohladil ji. Koupil si trdelník a protože hned o dva domy dál byl zverimex, tak Altě za odměnu koupil kost a radostně se vraceli domů.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?