Věrná fena Alta

30. března 2013

Zažili jste někdy ten pocit, že jste příliš osamělý? Ztratili jste se někdy? Potkali jste někdy pravé přátele? Byli jste někdy krutě biti? O tom všem bude tento příběh... Byl les, za lesem vesnice a za vesnicí pole. To město, co bylo za lesem, se jmenovalo Vlčkov.

 

 

Ve Vlčkově měl snad každý člověk psa. Vždy věrného, milého a ochotného kdykoliv svému pánu pomoct. Však jeden chlap toho využíval. Když chtěl po své feně Altě, aby udělala jamky do jeho pole, tak to udělala, ale chlap na všem viděl chybu. Zbil ji. Když chtěl, aby mu přinesla z kredence pivo, taky ho přinesla. Chlap ani nepoděkoval, a hned jí něco vyčítal a hledal na tom chybu, aby ji mohl zmlátit. Za několik měsícu čekala Alta štěňata, ale i když byla březí, musela věrně sloužit svému pánovi.

 

Chlap zase hledal na něčem chybu a zase ji zmlátil. Altě už to lezlo na nervy a rozhodně chtěla přežít, tak sebrala odvahu a běžela co nejdál od něj. Jak už nemohla, tak se zastavila na poli a řekla si, že tam zatím zůstane. Pole však patřilo jedné rodině, která si moc přála psa, ale v té době byli všichni psi obsazeni. Další den se však ta rodina vydala na procházku po svém poli, aby zkontrolovali, jestli je vše v pořádku. Altu jako první zahlédl desetiletý syn Daniel. Hned na ni upozornil rodiče.

 

Naštěstí byl Danielův otec zvěrolékař, tak hned poznal, že Altu bil člověk. Zřejmě to byl její pán, prohlásil. Vylepíme všude okolo letáčky s její fotkou a uvidíme, co se dá dělat. Zatím si ji ale raději necháme. Po dvaceti minutách zjistil, že fena čeká štěňata. Za dva týdny se jí narodili a za další týden k nim přijel ten chlápek, který Altu mlátil. Na prolhané vysvětlování bylo pozdě a chlapa dali do vězení, protože policajti zjistili, že se to nestalo jednou. Chlap jim na poslední chvíli stihl říct, jak se fena jmenuje a rodinka si ji hned oblíbila a nechala a Alta ze štěňaty a s rodinou byli šťastní.

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?