Věrný přítel

13. dubna 2013

Už dva roky měl nehezký nádor na konečníku, o rok později měl i šelest na srdci. Přišel do rodiny, když mi bylo asi 4 roky, v té době jsem neměla ponětí, co s takovým pejskem dělat, ale pamatuji si, jak jsem mu jako první dala misku s vodou a se sourozenci jsme se na něj zamilovaně dívali.

 

Celý život byl náš nejlepší kamarád, nebyl to jen pes, byl to náš opravdový přítel a hlavně - byl to rodina a pomáhal mi vždy, když jsem byla na dně. Nedávno už nastal čas, kdy nás má opustit. Přestal moc chodit, rychle dýchal a nádor prasknul - v té době měl jít na operaci.

 

O den dřív před operací, jsem se na něj podívala a věděla jsem, že je konec. I přes to, že tak vypadal, jsem mu slíbila, že bude v pořádku. Během operace nám odešel do nebe. Možná, že je dobře, že odešel, protože by se už pak nemusel trápit. Kdyby operace dopadla dobře, tak by se pak něco stejně objevilo a zase by něco ho moc bolelo. Doufám, že si to tam nahoře užívá.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?