Veterinář

4. března 2013

Je ráno. Maxíček je u dveří a chce se mu čůrat. Já hold musím vstát a obléct se, abych s ním mohla jít ven. Venku jsme chvíli, protože po snídani máme jít na veterinu, která je kilometr daleko od našeho domu.

 

 

Když přijdeme z té krátké, ranní procházky, tak já se nasnídám. Po snídani oznámím Maxíčkovi, že jdeme na veterinu. Ten si ale z toho moc nic nedělá, protože tam mockrát nebyl. Když tam dojdeme, tak vejdeme dovnitř. Paní veterinářka zrovna otevře a vidí nás, že vážíme Maxíčka, tak jde zpátky do ordinace a čeká, až ho zvážíme. Když vejdeme dovnitř, Maxíček začne tušit, že mu budou něco dělat. Já ho zvednu a položím na lehádko. Maxíček stojí a kouká, co se bude dít.

 

Veterinářka zatím připravuje dvě očkování, které mu potom píchne do těla. Paní veterinářka to dopřipraví. Jde s injekční stříkačkou k lehátku a Maxíčkovi. Najednou Maxíček začne bláznit, protože konečně zjistil, že ho bude píchat. Já Maxíčka chytnu za obojek, aby se neškubal. Potom hned přijde druhá injekce na druhou stranu krku. Maxíček je z toho úplně vedle, proč ho tak píchají, když byl hodný. Potom mu vetrinářka dá pamlsek, že vůbec nekníkal. Ještě potom zaplatíme a konečně jdeme domů. Maxíček cestou domů hrozně táhne. Asi proto, že nechce, aby ho znovu píchali.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?