Veverčí

19. listopadu 2011

Víte, netajím se tím, že si z mého psa Googla (Google od Čeníčka), dělám často pro jeho vzhled legraci. Já v dobrém, jiní ve zlém. Je to malý, drobný psík s krásně osrstěným ocáskem, který na jeho zádech vypadá jako chocholka.

 

 

Když běhá po venku, legračně poskakuje a společně s ním i jeho chocholka, kterou nosí hrdě vztyčenou nad zády. Kde se něco šustne, tam přihopská a musí to prošmejdit a prozkoumat. Je to prostě takový ten malý roztomilý motýlek, kterého každý vidí na gauči, jak si v teple spokojeně hoví na polštářku.

 

Jednou, už je to pár týdnů, jsme takto byli na procházce, bylo hezky, teplo, klid, nikde nikdo. Proto jsem se rozhodla Gugáska pustit z vodítka. Pohopskával si po okolí, čmuchal ke všemu co se pohlo. Kolem domu máme spousty stromů, které mají větve velmi nízko. Proto jsem se vůbec nedivila, když jsem narazila na veverku, která si na jedné z níže položených větví pochutnávala na ořechu.

 

Po chvilce si mě ale všimla, zlekla se a poskočila. Při tom ji spadl ořech. Gugas okamžitě přihopskal a začal veverčí kořist očmuchávat. Pak se ale stalo něco, čemu jsem se musela smát a smál se každý, komu jsem tuto historku vyprávěla. Nervózní veverka totiž po větvi začala nervózně přešlapovat, a jelikož byla jen asi metr a půl vysoko, vše viděla.

 

Po chvilce už to nevydržela a na malého vetřelce začala zuřivě syčet. Když to Gugas slyšel, nejdřív se jen rozhlídnul a dál zkoumal poklad, ale když se syčení ozvalo podruhé a ještě hlasitěji, vzal nohy na ramena a běžel domů. Já jej s dalšími dvěma psy raději následovala a jen se smála, jakou to malou hysterku a strašpytlíka mám doma. A tak mého psa vyděsila veverka, hlídající si večeři.

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?