VIDEO: Pomohla kloubní výživa zlatému retrívrovi?

4. ledna 2016

Odborníci na kloubní problémy psů vyzkoušeli, jestli a jak funguje kloubní výživa. Podívejte se na příběh 7leté Lucky.

Fenka zlatého retrívra se zapojila se do našeho testu, ve kterém jsme s kolegy z projektu Aktivní zvíře zkoumali účinnost kloubní výživy pro psy.

 

Kulhala hlavně v chladném počasí

Lucky trpěla na klouby už od narození. V době testování měla 7 let a bydlela se svými páníčky v rodinném domě v Lanškrouně. Díky velké zahradě měla dostatek pohybu, který ji však čím dál více bolel.

Už od narození trpěla na vývojovou vadu, a to se začalo projevovat čím dál častěji. Viditelně kulhala hlavně při nízkých teplotách, kdy byly její klouby ztuhlé.

 

Po dvou týdnech chodila lépe

V rámci naší studie dostávala Lucky denně kloubní výživu Geloren Dog. Sledovali jsme změny pohybu při chůzi, při pohybu a po náročnějších aktivitách.

Lucky Geloren milovala. Díky vůni uzeného masa ho brala jako pamlsek a vždy ho bez váhání spolkla.

Podívejte se na video, jak se Lucky těší z každého kousku Gelorenu.

První změny jsme začali pozorovat asi po 2 týdnech, Lucky začala být aktivnější a bylo vidět, že ji pohyb tolik nebolí. S radostí běhala po zahradě a pohybovala se úplně bez obtíží.

 

Jaké jsou výsledky?

I s vývojovými vadami můžete bojovat vhodnou kloubní výživou. Naše Lucky přestala po několika týdnech kulhat úplně a to i v chladu a zimních měsících. Po kulhání už není ani památky.

Fenka zlatého retrívra není jediným pejskem, který se zúčastnil naší studie účinnosti kloubní výživy Geloren Dog. Celkem jsme sledovali 19 psů a u 15 z nich se zlepšila pohyblivost. Pohyb některých psů se zlepšil již po prvním týdnu. Proto můžeme kloubní výživu Geloren Dog doporučit i dalším pejskařům.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?