VIDEO: Ušijte pejska z ponožek pro dobrou věc

9. března 2015

Na začátku února se konal ples Pestré společnosti, o.p.s., který zakončil sezónu celorepublikové kampaně Ponožkový pes. Pro velký zájem lidí, ale akce pokračuje dál a každý může svým tvořením netradičně přispět na výcvik asistenčních psů pro osoby s postižením.

Po celé ČR se stále šijí pejsci z ponožek podle jednoduchého návodu, který najdete na www.ponozkovypes.cz . Tito originální ručně vyrábění „plyšáci“ se posílají Pestré společnosti a z následného prodeje pejsků jde veškerý výtěžek na výcvik asistenčních psů. Jedním z podpořených psů je signální čivava Alvin pro neslyšící paní Mirku. Že čivava nemůže asistovat? Kdepak, u signálního psa na velikosti nezáleží. http://www.pestraspolecnost.cz/signalni-pes-alvin.html

Asistenční pes

 

Za minulý rok se do šití zapojilo přes 40 škol v ČR i na Slovensku a sešlo se více než 1000 pejsků. Soukromí dárci, školy ve sbírkách a firmy darovali dohromady sto dvacet tisíc korun. Při dobročinném šití na školách se děti dozvěděly, jak pes pomáhá člověku s postižením a co je to signální pes pro sluchově znevýhodněného páníčka. Video můžete shlédnout zde:

 

Pokud chcete ponožkového psa ušít i vy, nejlepším načasováním jsou nyní Velikonoce. Právě nyní ještě před svátky probíhá druhá vlna sbírky Vašich krásných ponožkáčků. Nebojte se, že by Váš výtvor nebyl dokonalý. Tady platí, co kus, to originál a kreativita se cení.

Adresa pro zasílání pejsků: Pestrá společnost, o.p.s., Kučerova 809/11, Praha 9, 198 00

 

Akci pořádá Pestrá společnost, o.p.s. www.pestraspolecnost.cz – akreditovaný výcvik asistenčních psů.

 

Martina Evjáková, fundraiserka, 732138186, martina@pestraspolecnost.cz

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?