Viky a koťátka

23. února 2018

Jednoho krásného dne, kdy na nebi nebyl ani jeden mráček.

Jednoho krásného dne, kdy na nebi nebyl ani jeden mráček a sluníčko příjemně svítilo a hrálo, se kočka Viky rozhodla udělat si procházku po okolí. Vylezla tedy ze svého pelíšku a začala se procházet kolem domu svých páníčků. Chodník hřál do paciček a sluníčko jí pěkně prohřívalo kožíšek. Prolezla plotem ven ze zahrádky a šla dál na louku za domem. Na louce je spousta kytiček, kolem poletují motýly, z dálky je slyšet zpěv ptáků a všude se rozléhá vůně pylu. Viky se položila do trávy a chvíli jen tak ležela a užívala si letní den. Bylo to velmi příjemné.
Když tu najednou, uslyšela slabé pískání. Nebylo to lidské pískání, jako když si lidé pobrukují nějakou písničku, nebo když si jen tak pískají. Bylo to něco zvláštního a žalostného. Viky rychle vstala, a vydala se za těmi zvuky. Nesmírně toužila zjistit, odkud ty zvuky přichází. Došla na konec louky, prošla kolem staré boudy a nakoukla do malé jámy v trávě.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Dole se krčila tři malá čerstvě narozená koťátka. Vypadala hladově. Viky si pomyslela, že už dlouhou dobu nic nejedla a že se asi musela ztratit mamince. Nebo je tu jejich maminka nechala a už se nevrátila. Chudáčkové malí. Viky se jich hned ujala a vytáhla je z jámy. Koťátka se k ní začala lýsat, jako by to byla jejich maminka. Nemůžu je tu přece nechat, usmyslela si Viky. Vzala je sebou domů a uložila je do svého pelíšku. Rozhodla se, že jim bude dělat maminku, a že se o ně postará.
O rok později žila všechna koťátka i s Viky šťastně v domě Vikyných páníčků, hrála si na zahradě a spinkala ve společném pelíšku vedle sebe. Všechno nakonec dobře dopadlo.

Profilová fotografie None None

Rea

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?