Viky - z útulku do útulku.....

12. listopadu 2015

Můj život začal v jednom útulku, narodila jsem se tam. Mojí maminku někdo vyhodil na ulici a když jí dali hodní lidé do útulku byla už březí. Byla a jsem kočičí jedináček. Když jsem trošku vyrostla odešla moje maminka do nové rodiny a já?

Byla jsem v útulku dál. Pak si pro mně přišla paní a vzala si mně domů. Jenže ta paní mně asi neměla vůbec ráda! Darovala mně své pětileté nevychované dceři a holčinu nechala aby se o mně starala sama. Jelikož malá nebyla vůbec poučená jak se má chovat ke kočce byla jsem spíž hračka než živý tvor, který má srdce. Holčička mně několikrát zavřela i do skříně! Od té doby se bojím tmy. No asi po 3 měsících jsem tu holčičku přestala bavit a tak mně dali spátky do útulku. Ale do jiného. Tam jsem strávila asi půl roku. Pak si pro mně přišla má nová panička. U ní se mám konečně dobře! Mám tam kočičí kamarádku Angy a psího kámoše Akima.
Papa Vaše Viktorka.

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?