Víte, jaká značka získala ocenění nejlepší novinka roku 2016 mezi krmivy pro psy?

8. srpna 2016

V rámci nezávislého programu Volba spotřebitelů 2016 získala v kategorii krmiva pro psy prvenství česká značka Fitmin s řadou krmiv FOR LiFE, resp. FOR LiFE Adult mini a Fitmin FOR LiFE Lamb & Rice. „Z ocenění máme velikou radost a moc si vážíme toho, že jsme je získali v nezávislém testu mezi samotnými spotřebiteli, což je pro nás asi nejdůležitější ukazatel,“ říká Petr Křivohlávek, generální ředitel značky Fitmin, Dibaq a. s., a dodává: „Naše produkty jsou unikátní svou technologií výroby, kdy do granulí přidáváme čerstvé maso. Díky tomu jsou naše krmiva nejen výživná, ale především chutná.“

Fitmin FOR LiFE Adult mini

Fitmin FOR LiFE Adult mini rozšiřuje stávající řadu o krmivo pro dospělé psy malých plemen, která mají jiné požadavky na výživu než střední a velká plemena. Mimořádnou kvalitu zaručuje obsah čerstvého drůbežího, hovězího a vepřového masa. Játrový obal na povrchu každé granule garantuje výjimečnou chutnost, které neodolá žádný pes. Krmiva obsahují přírodní zdroje vitamínů a minerálů, vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin pro zdravou a krásnou srst a lososový olej. Na podporu trávení je přidáván výtažek z kořene čekanky, který působí také jako účinné prebiotikum. Doporučená maloobchodní cena 15kg balení je 735 Kč s DPH, 3kg balení 185 Kč s DPH.

Fitmin For Life

 

Fitmin FOR LiFE Lamb & Rice

Fitmin FOR LiFE Lamb & Rice je kompletní hypoalergenní krmivo založené na rýži (tedy bez kukuřice a pšenice) v prémiové kvalitě a dostupné cenové hladině, určené pro všechna plemena psů. Obsahuje čerstvé jehněčí maso, které granulím propůjčuje chutnost a vysoké živinové hodnoty. Krmiva jsou dále obohacena o pivovarské kvasnice, které jsou důležitým přirozeným zdrojem vitamínu B, výtažek z kořene čekanky s vysokým obsahem inulinu, který pozitivně ovlivňuje trávení psa, a výtažek z juky, který působí protizánětlivě a snižuje zápach výkalů. Doporučená maloobchodní cena 15kg balení je 795 Kč s DPH, 3kg balení 215 Kč s DPH.

Fitmin For Life

Rádi byste svému psovi dopřáli špičkovou chuť a benefity Fitmin FOR LiFE Lamb & Rice? Pak se zapojte do soutěže, kterou jsme pro vás ve spolupráci se značkou Fitmin připravili. Deset z vás získá 3 kg balení těchto granulí pro vašeho psího miláčka.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?