Vítejte v Hello Sandy!

2. července 2018

Hafíci, miciny a koníčci se konečně spojili a oblékli krásný nový kabát.  Novinek je však mnohem víc, než jen ty, co jsou vidět na první pohled. Pojďte se přesvědčit sami...

Mazlíčci se spojili!

Spojení hafíků, micin a koníčků pod jeden společný web je krokem ke zjednodušení a lepší orientaci na stránkách a je podle nás jednou z nejpřínosnějších změn. Už žádné přehlašování a nutnost přecházení z jednoho webu na druhý, od teď máte vše pod jednou střechou. Nové atlasy plemen, vylepšené inzeráty, přehlednější seznamy služeb, odborná poradna, krásné nové profily uživatelů i mazlíčků a mnohem víc. Naše novinky si zamilujete.

Oblékli jsme nový kabátek

Nejviditelnější změnou, které si všimnete hned po příchodu na web, je jistě vzhled stránek. Ten prošel kompletní proměnou, na jejímž konci nezůstal kámen na kameni. A že to bylo potřeba. Vzhled hafíků, micin a koníčků se výrazně nezměnil od dob svého vzniku a po novém kabátku vyloženě volal. Na designu jsme si dali opravdu záležet, chceme, aby se vám tu líbilo. Nový vzhled je současný, intuitivní a podle nás opravdu krásný.

Myslíme i na spokojená bříška vašich mazlíčků

A zatímco design je změnou nejpatrnější, tou největší novinkou je určitě e-shop. V první vlně vám v něm nabízíme hlavně kvalitní krmivo pro vaše čtyřnohé jedlíky. Vybírat můžete granule, konzervy a pamlsky od značek jako Taste of the Wild, N&D, Carnilove, Barking Heads, ANF, Brit Care a dalších. Najdete u nás i krmivo pro hlodavce a ptactvo. Ve druhé fázi chceme náš sortiment rozšiřovat o další chovatelské potřeby, abyste u nás našli vše, co potřebujete.

Vážíme si toho, že jste s námi

Se vznikem e-shopu jsme pro vás vytvořili nový věrnostní program Hello Sandy Family, který vám přináší mnoho výhod. Stačí pouhá registrace na našich stránkách a za každý nákup v e-shopu od nás získáte body v podobě kostiček, které můžete uplatňovat jako slevu na další nákupy, k získání dárků, nebo je můžete použít na dobročinné účely. Vytvořením profilu svého mazlíčka navíc získáte další výhody a odměny. Více o našem věrnostním programu se dozvíte zde.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?