Voda je fuj

25. května 2011

Proč si páníčka myslí, že když jsem pes, tak musím mít rád vodu? Moje Boni do vody skáče, ale já si raděj lehnu na břeh a vyhýbám se všem cákancům. To jednou zase měla páníčka "výborný" nápad, že nás s Boni vezme k jezeru. Až na mě z toho byli všichni nadšeni.

 

 

Tak jsme teda vyšli. Představa, že budu muset jít 3 kilometry po asfaltu než přijdeme k tomu jezeru, byla zničující. Nechápal jsem, proč byli všichni plni elánu, vždyť je to jenom voda! Celá cesta byla zničující, ovšem pro páníčku, která mě vedla obzvláště. Rozhodl jsem se totiž zlobit. Tahal jsem, neposlouchal, skákal, čůral tam, kde nemám, samozřejmě jsem pár krát dostal, ale stálo to za to. Doufal jsem, že se otočí a vezme nás domů, ovšem to se nestalo.

 

Za chvíli jsme byli u vody! Boni se rozutíkala ke břehu a ladným placákem skočila do té studené vody. "No fuj!" řekl jsem si a začal hledat nějaké zajímavé pachy. Bohužel nic mi tam nevonělo, není se čemu divit, který pes by tady dobrovolně šel. Tak jsem si teda lehl do stínu a usnul jsem. Boni mezitím plavala, vybírala z vody kdejaké klacíky a stříkala bahno po páníčce. Ta byla z ní úplně nadšená, až do doby kdy ji bahno prsklo do oka. Nenápadně jsem se zasmál a šel se podívat ke břehu.
Namočil jsem tlapku do vody, byla příjemně vlažná, namočil jsem druhou, napil se... a v tom jsem ztratil pevnou půdu pod nohama a čumákem napřed jsem letěl do té ohavné vody! Sotva jsem vylezl hodil jsem na páníčku nenávistný pohled a na oplátku jsem se oklepal přímo na ni. Jenom se tomu zasmála. Odkráčel jsem tedy o kousek dále a lehl si na její věci, ať se náhodou nezašpiním.

 

Po pár hodinách nudy jsme konečně šli domů, všichni byli špinaví a mokří, až na mě. Proto doporučuju vodě se vyhýbejte! S pozdravem Váš Brutus.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?