Volnost!

9. května 2013

Ahoj kamarádi, chci se s Vámi podělit opět o nějaký můj zážitek a že jich nikdy není málo. Dnes Vám chci napsat o mém prvním puštění z vodítka. Jak už víte jmenuji se Nelinka a jsem jorkšíračka.

 

 

Jsem zlobivá a taková nezbeda, ale jak se říká vše jednou končí. U mě ta velká štěněčí zlobivost skončila co jsem se stala asi před měsícem už dospělou fenečkou a je ze mě tzv. psí dáma. Zkrátka mé chování se změnilo. Nejsem už taková neomalená a nezbedná a když se setkám s nějakým pejskem, tak dám najevo že jsem už dospělá a ty pošetilé věci co jsem dělala dříve, tak už nejsou na místě.

 

Samozřejmě, že v mé duši je ale schovaný i trochu toho ďáblíka, ale už vše není tak jako když mi bylo 4 měsíce. Mého chování si i všimli mí páníčci. Pořád mě chválí, jak jsem šikovná a jak jsem hodná. Asi nejvíc .. si myslím, že to ocenila má nejmladší panička, která se mi velmi věnuje. Chodí se mnou na procházky...no zkrátka je se mnou neustále a já jí také dám značně najevo, jak jí miluji.

 

Právě má nejmladší panička jak se mnou chodí nejvíce ven, tak jednou když jsme byli v parku, tak jí napadlo, že by mě mohla pustit na volno. Na jejích očích jsem viděla, že si nebyla jistá, protože jsem ráda proháněla ptáčky a vždycky jsem utíkala za pejskama, ale já se snažila jí přemluvit, že jsem už dáma a poslouchat budu. Panička se nakonec smilovala a pustila mě.

 

Já jsem v tu chvíli byla velmi šťastná až jsem se z toho rozštěkala radostí. Na paničce jsem viděla, že je ale nervozní. Nebyla si mnou pořád jistá. Já jí dala najevo, ať se nebojí tím, že vždycky když jsem byla dál od ní, tak jsem se zastavila a počkala na ní. Panička to velmi ocenila. Od toho dne mě pouští na volno v parku a já vždycky netrpělivě čekám, kdy už půjdeme zase ven. Připadám si jako když mám křídla.

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?