Vše nejlepší k narozeninám, Bertíku!

7. ledna 2012

Tak a je to, náš chlupáček má dnes už tři roky. To to uteklo. Narozeninový příběh je o tom, jak byla malá chlupatá kulička, která běhala pořád dokola a vše, co bylo dosažitelné malým štěnátkem, byl její nový soupeř.

 

 

Ať už to byla krabice od bot nebo roh gauče. Nebo o tom, jak už se velký pes vydával na túry městem, přelezl plot a prolezl sousedovic brankou, byl, už byl v tom velikém převelikém a obrovském světě. Už nezná jenom zahradu a nebo ten svět z vodítka, on tam byl sám, jen sám.

 

Chviličku, jen chvíli se mu to líbilo jako malému štěněti, ale když se zase vrátil do reálu a zjistil, že neví, kudy kam. Je mu zima. Dostal hlad. Kde je moje bouda? Já chci zpátky domů. To už se jeho páníčci vydávali na výpravu za tím nevděčným psem. Copak se u u nás nelíbí, že utíká? Ale ale, on chtěl jen poznat svět z jiného uhlu a pohledu.

 

Ale to už je dávno. Ano zase se shledali a teď už jen můžeme vzpomínat na všechny ty příběhy, co se během tří let událi a stali. Všechno nejlepší k narozeninám, Bertíku.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?