Vyberte správné krmivo pro kočky a ušetřete

24. listopadu 2014

Jestliže máte doma kočky, určitě moc dobře víte, že tito tvorové jsou, alespoň pokud jde o potravu, velice vybíraví. Kočce nezachutná jen tak něco, ale musíte se jí s výběrem jídla trefit do noty. Pro dosažení maximální spokojenosti vašeho mazlíčka je proto třeba pečlivě zvážit, čím ho budete krmit. Zvolte si správně a kočička vás bude milovat!

Jaká existují krmiva pro kočky?

Jestliže vaše kočička není příliš vybíravá, mohly by jí postačit obyčejné granule vyrobené speciálně pro kočky. Na výběr jsou produkty několika značek a z různých surovin, takže má každý typ granulí jedinečnou chuť. Granule pro kočky můžeme dělit následovně:

  • Pro koťata
  • Pro dospělé kočky
  • Pro kočičí seniory
  • Speciální granule

Další možností je volba mokrých krmiv, což jsou konzervy, paštiky a taštičky. Tato krmiva si vaše kočka určitě zamiluje. Obsahují totiž vysoký podíl masa a šťávy z masa. Navíc jsou dostupná v různých provedeních s několika příchutěmi, takže vašemu mazlíčkovi můžete vybrat přesně takové, na které má chuť.

 

Granule nebo mokrá krmiva?

Každá kočka je svým způsobem originál. Stejně tak každé chutná něco jiného. Některé si smlsnou na granulích, jiné dávají přednost mokrým krmivům. Co se složení týče, obsahují mokrá krmiva větší podíl masa. Jestliže máte tedy stoprocentního masožravce, nejvíce se kočce zavděčíte právě mokrým krmivem. Pokud ale máte méně náročnou kočku, určitě jí zachutnají i samotné granule, které jsou speciálně vyráběny například i pro alergické kočky.

Náš tip:

Aby byla vaše kočka dostatečně zasycená a zároveň si výborně pochutnala a snědla všechno, co ji dáte, můžete granule kombinovat s mokrými krmivy. Do misky dejte určité množství granulí a promíchejte to s mokrým krmivem (ať už paštikou, konzervou nebo taštičkami).

 

Jaká je cena za kočičí krmivo?

Co se granulí týče, ceny na e-shopu www.pytelgranuli.cz začínají již na přibližně 30 Kč. Cena stoupá zároveň s navyšujícím se objemem pytlů granulí cca po 1 300 Kč za 10kilogramový pytel. U mokrých krmiv je cena různorodá podle druhu krmiva, objemu, množství a dalších parametrů.

Pytelgranuli.cz vám může zaručit nejnižší hranici cen nejen za krmiva. Zároveň vám tento e-shop nabízí i široký výběr.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?