Vycházka

2. dubna 2012

V neděli 25.3. jsem si já, panička, táta, kámoška a sestra paničky vyšli na procházku. Vybírali jsme trasu a nakonec jsme vybrali přes louku k rybníčku a potom okolo čističky. Tam mi panička nasadila kšíry, připnula vodítko a vyrazili jsme.

 

 

Šli jsme po štěrkové cestě a pak zabočili směrem k hřbitovu na louku. V půlce louky na kopečku mě pustili a já jsem vylítl a běhal kolem dokola po celé louce. Pak jsme zase popošli o kousíček dál a tam jsem podlez elektrickou ohradu a běhal ve výběhu pro krávy. Panička zakřičela:"Dastí! Pojď sem! Pojď!!" Ale já jsem nepřišel a běhal dál.

 

Pak to podlezla a šla za mnou a já jsem běžel a přeskočil jsem ohradu zpět. Panička plácla rukama do stehen a řekla: "No, já jsem vlezu a ten pes vyleze... ach jo!" Tak podlezla zpět a už jsme se blížili do lesíka. Vyšli jsme kopec a vkročili do chladného lesa. Cesta byla z kopce u vody a já jsem pospíchal k mému rybníčku a vodopádům.

 

Zahnul jsem doleva rovnou k vodě. Přiběhl jsem a s rozběhem zahučel do vody. Cachtal jsem se tam, plaval jsem a všechno možné. Pak tam byli ještě kachny a plaval jsem k nim, ale oni odlétly. Tak jsem šel k proudu vodopádu a koukal dolů. Panička a její kamarádka mi do vody házely klacíky a já je přinášel zpět. Pak jsem šel k jejímu tátovy a oklepal se u něj. Tak se osvěžil.

 

Pak jsme vyskočili na pole a oni mě už připly, abych zase nehonil vedle na silnici auta. Tak jsem šel. A najednou jsme uviděli zastřelené káně. Chtěl jsem se rozběhnout a vzít ho do tlamy, ale panička mě k tomu nepustila. Pak jsme sešli kopec a mířili jsme k čističce, kde byl potůček, a přes něj vysoká lávka. Tu jsme v pohodě přešli.

 

Pro mě to není žádný problém, protože jsem agiliťák a udržím rovnováhu. Tak jsme se chystali vyjít kopec nahoru, ale panička s kámoškou se zastavili a ukázali nám žábu, která plavala v tom potůčku. Byla docela velká a zelená. Pak jsme se vydali domů. Vyšli jsme kopec u kravína a vyšli štěrkovou cestu okolo našich tůjí rovnou k vrátkům.

 

Panička je otevřela, pustila mě vodítka a já jsem seděl a čekal na našem chodníčku na paničku až mi odepne kšíry. Přišla tam zpocená a vyřízená a konečně mi je odepla. Otevřela dveře od domu a chtěla jít dovnitř, ale já jsem ji mezi tím předběhl a utíkal k misce s vodou.

 

Pak jsem bácnul s sebou na zem a ležel jako mrtvý. Panička si lehla na gauč k televizi a vypila celou flašku minerálky. Tak doufám, že vás také páníčci a paničky berou na tak dlouhé procházky...no tato byla až moc dlouhá.

Dasty

 

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?