Vycházka na Sněžku

24. února 2012

Leden, všude na horách plno sněhu. Miluji psa, stejně tak, jako moje fena Akira. Rozhodly jsme se, že si uděláme výlet na Sněžku. Jely jsme autem, zrovna když byla velká vichřice. Akira celou cestu prospala.

 

 

Když jsme přijely, nevěděla, co jí čeká. Jakmile viděla sníh, běhala všude možně. Její vlkošedé zbarvení bylo díky bílému sněhu zvýrazněno tak, že doslova zářila. Na krku měla svůj stříbrný obojek. Měla jsem jí navolno a tak si lítala všude, kde chtěla. Byla tak šťastná! I když mi nebylo velké teplo, zahřálo mě to, že jí vidím šťastnou.

 

Chodila jsem po vyšlapané cestě, která vedla až na nejvyšší kopec. Akira však běhala celou cestu v hlubokém sněhu. Chvílemi dýchala, jako by měla umřít, ale ani na chvíli se nezastavila. Vždycky běžela kus přede mnou a když neslyšela mé kroky otočila se a čekala na mě.

 

Když jsme se vracely zpátky do auta, zastavily jsme se na jídle. Samozřejmě se najedla spíš Akirka než já, ale to mi vůbec nevadilo. Naše výprava byla u konce. U auta jsme se společně napily a obě jsme byly unavené. Když jsme přijely domů. Obě jsme šly do pelíšků a byly jsme příjemně unaveny. Určitě doporučuji všem, kdo milují sníh, procházku na Sněžku.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?