Vychytávky pro kočky

4. dubna 2017

Vše co se dalo, již bylo vymyšleno. A nebo ne? Přinášíme výčet nejnovějších tipů, vynálezů a patentů, které jednoznačně pro svou kočku musíte mít!

Důstojná toaleta

Umí vaše kočka chodit na lidské wc? Pak jste možná mnohdy zalitovali, že nedokáže také spláchnout a její drápky často poškrábou prkénko. Máme řešení! Kočičí kutilové přišli s novinkou  toaleta pro kočky. Ale není to ledajaká toaleta – když kočka dokoná potřebu, fotobuňka uvolní kapalinu ze zásobníku a spláchne do úložníku, který jednou za den jednoduše vynesete spláchnout a umyjete. A jako pochvalu za snažení z boku zásobníku vypadne granulka z malého rezervoáru na granulky. Dokonalá elegance!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Vivaldi pro kočku

Máte-li z něčeho strachči na to trpíte alergií, postavte se tomu čelem! Tak jako David Teie z Ameriky, který je na kočky silně alergický – přesto ho to neodradilo od toho, aby jim neskládal hudbu! Přišel totiž na to,  že na poslech klasické skladby od Bacha, posazené o tři oktávy výše a s prvky kočičích dorozumívacích rytmů a intonací, reaguje až 77% koček blaženě! Kočky s nervózním tikem ulehají pod reproduktor, zasněně poslouchají, jejich smysly se zklidňují. Jak zjistil Teie, každý živočišný tvor má svá specifika (podobně jako to před lety zjistil slavný Plánička) a každému se líbí jinak uzpůsobená hudba. Pro kočky se letos Teie chystá vydat CD se sbírkou relaxační hudby

vychytávky pro kocici2.jpg

 Je libo puding?

Žrát pouze myši a masové kapsičky je dnes pro kočky pod úroveň. Správná kočka na úrovni jí puding! Na trh jej uvedla firma Gimpet a vypadá trochu jako Jupík pro děti. Otázkou zůstává, v čem je tak prospěšný pro kočky, když jej z 91% tvoří odtučněné mléko a dále rostlinné výrobky a proteiny.

Kdo si hraje, nezlobí

I svět kočičích hraček doznal samozřejmě pokroku! Výrobci již k hraní nenabízejí obyčejné balonky a pružinky s peřím. Hitem mezi kočkami jsou teď robo hračky, které ovládá nenápadně jejich majitel, létající robo hračky a nebo hračky, napuštěné mateřskými feromony, které kočkám navozují pocit klidu, míru a pohody. Vy je ještě doma nemáte?

vychytávky pro kočiči.jpg

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?