Vychytávky pro psy i jejich pány

22. září 2015

Každý z nás už asi zná oblečky pro psy,držáky na pytlíky,hlavolam s granulemi v tenisovém míčku, házecí lopatky na tenisáky nebo svítící obojky, ale trh je teď ještě bohatší a některé vychytávky si můžeme udělat i doma. Některé vychytávky jsou jako hračky jiné zas spíše odbourají stereotypy.

Míček pro selfie s pejskem

Fotíte se s Vaším psem a ten pokaždé kouká všude jinam než do objektivu? Máme řešení, na trhu se dají sehnat držáky na které se dá míček, který upevníte k vašemu telefonu či foťáku a pokud má váš pes rád míčky bude se na něj dívat tak dlouho, že nebudete mít jen jednu fotku, ale třeba 4. Typ: pokud váš pes neumí na míček čekat a rovnou po něm skočí pořiďte si také zásobu telefonů a foťáků...

 

Legrační náhubky

Stereotypní náhubky které jsou buď kovové,plastové či z nylonu jsou sice funkční, ale má je každý. Pokud patříte mezi lidi co si dělají srandu samy ze sebe i svých mazlíčků a nezkazíte žádnou legraci či chcete prostě jen něco originálnějšího, máme pro Vás typ. Na trhu jsou dostupné legrační náhubky jako například vlkodlačí tlama či úsměv Scooby doo, se kterými vašeho psa už nikdo nepřehlédne.

 

Hlavolam z pet flašky

Pet flašky má doma asi každý, ale napadlo vás udělat do jejich středu díry, dát je na tyčový stojan a nasypat do nich granule? Věřte, že si tenhle hlavolam Váš pes zamiluje. Na přesnou výrobu se můžete podívat na kanálu youtube stejně tak jako na závěrečnou radost pejsků, když z té ,,věci" vypadne dobrota.

 

Protihltací miska

Hltá Váš pes? Granule v něm mizí bez kousání? Z toho může mít zdravotní problémy, ale nezoufejte, zkuste ihned doma jestli Vám nepomůže protihltací miska.Je to jednoduché, vezměte plato od vajec (to papírové je lepší) a dejte do něj pár granulek, pokud pes nehltá,ale kouše, neváhejte a pořiďte si tuto misku.

 

Pipetování více psů najednou

Pokud máte doma více než jednoho chlupatého kamaráda a nemáte je jak v době pipetování oddělit máme pro vás trik. Naneste pipety a jdete ven, po 2-3 hodinách pipeta už jen lepí, ale neobtiskává se, pak je čas nasadit šátky, složte šátek do tvaru trojúhelníku a cíp přiložte na pipetované místo, šátek zavažte okolo krku a je-li třeba i pod předními packami aby se uchytil cíp pod kterým je aplikován roztok. A je to.. pipetě trvá cca 24 hodin než se plně vstřebá a takhle se nemusíte bát, že se v noci pejsci oblížou nebo že Vaše kočka bude mít otravu po oblízání psího kamaráda.

 

Známka pro psa

Pokud ještě nemáte známku se jménem psa, adresou a telefonním číslem na Vás neváhejte, v případě, že se Vám pejsek zatoulá je vetší šance jeho brzkého nalezení. Známky jsou dostupné ve všech možných tvarech a velikostech.

 

Žlutá stuha na vodítku psa

To je čím dál tím víc rozšířené upozornění, ale dost lidí nechápe k čemu slouží. Žlutá stuha může znamenat dost věcí jako např. jsem ve výcviku, potřebuji více prostoru či hárám. Proto když vidíte někoho kdo má žlutou stuhu na vodítku, nejlépe uděláte když i svého miláčka připnete na vodítko nebo ho zavoláte k sobě.

 

Doufám, že alespoň některé typy a vychytávky se Vám budou hodit.

Děkuji za přečtení :)

 

Uděleno: 120 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?