Výcvik psa po tmě

1. dubna 2015

Váš pes umí sedni, lehni i dej pac - je zkrátka geniální. Pokud stále přemýšlíte, co ještě byste jej mohli naučit, přinášíme vám nebývalý článek! S tímto nápadem přišli na Ostravsku relativně nedávno, když řádila kauza s methanolem. Aneb slepecký pes po slepecku!

Výcvik psa bez světel

Možná marně přemýšlíte, jak proboha může výcvik probíhat? V žádném případě nerozsvěcujte! Principově musí být tma, pes se tak na váš hlas více soustředí a všimne si nesouhlasného tónu lépe, než za bílého dne! Tma také uklidňuje psychiku zvířete, tudíž podporuje soustředění. Připravte si mnoho pamlsků a těšte se na nebývalý zážitek! Doporučujeme trénovat například v utěsněné garáži.

 

Bez klobouku bos...

Výcvik musí probíhat zásadně bez vodítka, neboť byste se do něj oba poslepu mohli zamotat. Doporučujeme používat zvýšený hlas a povel opakovat tak dlouho, dokud jej pes neprovede, stále stejně hlasitě. To, že si váš pes například sedl, poznáte tak, že na důkaz provedení cviku štěkne. Ihned poté psa odměňte, nejlépe za použití vidličky, aby vám po tmě neukousl prst. Pokud s vámi váš pes nechce spolupracovat, nelamte si s tím hlavu a dejte mu trochu čas, ať se rozkouká.

 

Sranda musí být

Pokud se vám zdá tento výcvik nepochopitelný a spolu s vaším psem nedosahujete žádných výsledků, rozsviťte si. A hlavně se přestaňte mračit, je přeci apríl a tak máte o důvod víc se usmívat! :)

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?