VYHLÁŠENÍ RYCHLOSTEK

4. října 2011

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o jeden z mnoha zážitků, které mám ze závodů nebo VT.

 

 

Už je to dlouho, co se tahle událost stala. Na Ferdovi (profil Ferdinand) jezdím už dlouho. Bohužel, se s ním nedá jezdit nic jiného, než rychlostky a parkury. Protože miluje rychlost a baví ho skákání. Proto jsem s nim na jedné D éčkové soutěži opět jela rychlostky.

 

Ten den nám to šlo, proto si nás zavolali na vyhlášení. Jenže Ferda se rád předvání. A taky začne dělat "kozla", když někdo tzv. "juchne". Seděla jsem na něm, přímo před paní rozhodčí. Někdo z publika "juchnul" a Ferda samozřejmě ihned zareagoval. Všichni na mě křičeli: "seď, seď"snažila jsem se, ale potom si Ferda tak nehorázně vyhodil, že se to prostě usedět nedalo.

 

Spadla jsem z něho, ale uzdečka mi zůstala v ruce. Ferda toho okamžitě využil a rozprchnul se po kolbišti. Tak jsme ho potom i s paní rozhodčí a pár dalšími lidmi naháněli. Bylo to těžké, protože Ferda se prostě chytit nedá. Na konec jsme ho chytli a jen jsme se tomu zasmáli.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?