Vyjížďka ve sněhu a můj první cval

21. prosince 2011

V pátek 16.12.2011 jsem jela na víkendový pobyt s koňmi do Jalového Dvora. Byla jsem tam už dvakrát na táboře, tak jsem se moc těšila. Byl to skvělý víkend, zažili jsme toho hodně, ale já bych vám chtěla napsat o nedělní vyjížďce.

 

 

Měla jsem slíbené, že můžu jet bez sedla. Na to se nejvíc hodí Kelly, rezavá klisna. Ráno jsme šli pro koně do výběhu a celkem snadno je chytili. Pak jsme je vyčistili, až se leskli a zapletli copánky, aby vypadali krásně. Bylo nás sedm jezdců a pět koní: Kelly, Bellis, Francesca, Miška, Hubička, jeden poník - Simon a jeden oslík - Pepa.

 

Když byli koně (a osel) krásně vyčištění, tak jsme šli na oběd a hned po obědě jsme vyrazili. Jeli jsme lesem. A místy i ve sněhu. Byla jsem třetí a za mnou jela Denča na Francesce. Kelly se po ní ale pořád oháněla, tak jsem je pustila před nás. Francesca ale pořád chtěla klusat a taky cválat a když naklusala Francesca, tak musela i Kelly.

 

A jednou Francesca dokonce nacválala! Kelly zvedla hlavu nahoru a já jsem se celkem lekla, co se děje. A pak se rozběhla. Jenom jsem na ní seděla a držela se, abych z ní nespadla. Ale po asi dvou krocích jsem si uvědomila, jak je to krásné, cválat na koni bez sedla. Ale asi po pěti krocích zase zpomalila a s Denčou jsme se začali smát.

 

Pak už to bylo v klidu. Po dvou hodinách jsme se zase vrátili na Jalovák a koně vyčistili a šli si zbalit věci, protože pak už byl čas jet domů...

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?