Výlet

24. září 2012

Jeli jsme na pár dní k mé sestře do Boleslavy. Bylo krásné počasí a aby jsme jen tak nelelkovali, tak paničky napadlo, že bychom mohli jet do lesa. Pěkně jsme se vybavili a jeli.

 

 

Já auto moc nemusím, a tak jsem trochu kňučela, ale Bára mě uklidňovala. Cesta trvala jen půl hodinky a tak jsem byla šťastná, když jsem mohla ven. Byly tam nějaká zvířátka, prý kozy a koně, ale pokračovali jsme do lesa. Začala tam být nějaká tma a mě se to moc nelíbilo, pak to začalo foukat a bouchat a pak na mě něco teklo a moc.

 

No zkrátka jsem se hrozně bála. Panička mě celou mokrou popadla do náručí a co to šlo, se mnou utíkala zpátky do auta a já byla celá mokrá, ale šťastná, že jsem v tom autě, které nemám ráda. Klepapala jsem se pěkně, až jsem z toho usnula. Když jsme přijeli domů, tak tam bylo úplně sucho. Zkrátka se nám výlet nezdařil. A tak jsme s Bárou blbly na zahradě a na to ošklivé počasí rychle zapomněly.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?