Výlet do brněnské ZOO

20. října 2011

Včera jsme s Timem vyrazili na výlet do brněnské zoo. Lidí tam bylo mraky, škoda, mohl to být hezký výlet. Ale co. Timovi lidi nevadí, mě teda jo, ale co se dá dělat, byl svátek a každý měl volno. Jen ty psy by mohli mít vychované. Moc mne to nebavilo pořád Tima uhýbat na stranu, aby ho někdo nepokousal. Vedli argesivní westíci a bíglové, s těmi se roztrhl pytel.

 

 

První naší zastávkou byli surikaty, ty si Tim oblíbil nejvíc a chtěl by je moc domů. Podával jim pacičky přes sklo. Další byli mary stepní a divoká prasata. Ti se Timovi taky moc líbili.  Další naší zastávkou byl vlk. Tam Tim málem skočil do výběhu, protože se chtěl podívat, kdože to tam bydlí.  Kdybych ho nestrhla dolů, tak by tam zahučel.  Zkusil to ještě dvakrát, tak jsem ho pak zvedla, aby tam viděl.

 

Dále byli losi. Velký los si před Timem bránil svou samici tak moc, že málem proletěl pletivem.  Tim se tak lekl, že odskočil dva metry za mě. No, ne že bych se taky nelekla.

 

Další karambol měl Timík u klokanů.  Ti tam mají sklo, aby na ně lidi viděli, ale jak na sklo svítilo sluníčko, a k němu vedla písková cesta, tak to vypadalo, že cesta pokračuje i za sklo a milý Timeček do skla narazil.

 

Pan psoun se Tima tak bál, že celou dobu, co jsme stáli u jeho výběhu, tak pískal jako o život a varoval celou smečku. Ale musím říct, že navzdory těm šíleným agresivním psům na každém kroku, lidem, kteří se pořád pletou a vedru, co nás provázelo celý den, se Tim choval vzorně a poslušně. Je to prostě zlatíčko. Už se těším na další výlet.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?