Výlet s lamičkou v krabici?

15. března 2012

Mohlo to být tak v lednu, kdy mi panička na spokojeném psovi koupila granulky, konzervy s masíčkem, svítící obojek a novou plyšovou lamičku. Takhle to začalo. Pár dní jsme čekali než balíček došel, ale já se nakonec dočkal!

 

 

Panička do 1. patra dotáhla velkou kartonovou krabici plnou věciček pro mě. Ještě než vešla do bytu, už jsem byl u krabice a čumáček cpal do ní. Malá panička mi jí pomohla rozbalit a vevnitř? Bylo tam spoustu věcí! Granule, k těm jsem jen čuchnul, konzervy to samé, svítící obojek, před tím jsem málem utekl, ale bylo tam ještě něco.

 

Nová lamička! Taková ta měkoučká s pískátkama na bříšku a ve dvou nožičkách. Sám jsem si ji vytáhl a hned začal okusovat ten malý papírek vzadu. Za chvíli malou paničku něco napadlo. Popadla mě, novou i starou lamku a strčila nás do otevřené krabice.

 

Táhla nás po celém bytě tam a zpátky. Nakonec usoudila, že mě výlet moc nebavil a pustila mě ven. Krabici položila vedle židle v pokojíčku. Chvíli jsem si hrál, ale pak se mi chtělo spát a vedle mě byla ta krabice. Tak jsem si do ní lehl a od té doby tam spokojeně chrupkám skoro každý den!

Příběh vytvořila malá panička s Jillinkem (se mnou) :-)

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?