Výletník

15. srpna 2013

Byl krásný letní den. Jsem malý kocourek Matýsek a zrovna jsem si hrál na zahradě a vůbec nikoho by nenapadlo, že by se mi mohlo něco stát. Po vyčerpávajícím hraní jsem se rozhodl, že si půjdu vyslunit a nahřát bílé bříško na balkon.

 

 

Lehl jsem si na lavičku a chvíli ležel. Najednou zvednu hlavu a zkoumám okolí. Dalo by se vylézt na zábradlí balkonu? Hop a skok a jsem tam! Téda, to je rozhled. Heleme se, co je to za modrou plachtu? A hop! Jů, to se krásně prohýbá když chodím! A jak to šustí. Ale co to je na konci té plachty? Střechááá!! Jupí! Tam na mě nikdo nemůže, já tam skočím! Celá střecha je moje!!! Jsem pán domu.

 

Ale už mi chybí lidská náruč. Kde je kdo? Mňááááuu!!! Tak já jdu sám, nejsem žádné ořezávátko, jsem pořádný kocour :-D. Silný chlap. Už se blížím k okraji plachty...
Jéééééééééééééééééé, to kloužéééééééé. Báááác. Jéje ruka! Náruč! Nespadl jsem na zem, ale příště tam polezu zase, ale teď už vím, že to klouže. Tak bacha ostatní - plachty kloužou, i když je teplo. Váš Matýsek výletník milující střechy a plachty Vám přeje krásný zbytek léta.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?