Výlety se psem – Jižní Morava

5. září 2014

Pokud jste již prošli křížem krážem se svým psem Ostravsko a rádi zkoumáte dál, přinášíme další tipy jak si užít krásy Brna a okolí se svým psem!

Kouzelné Brno i pro pejskaře

O Petrovu či Špilberku jste již nejspíš slyšeli. Rádi byste vyrazili hledat krásy okolí, které nejsou tak komerční a kde se bude těšit i váš pes? Kdo nebyl na Brněnské přehradě, jako by nebyl! Jde o kus přírodní perly Moravy, ideální v letních, teplých dnech. Na břehu najdete i restauraci Kotva, kde výborně vaří. Projít se můžete kolem dokola, celkem má přehrada délku 9 km a nakonec nesmíte minout hrad Veveří! Nejspolehlivější je zakoupit si mapu, která vás zaručeně navede, a máte pohodový výlet na celý den!

 

Legendární aquapark

Naprosto legendárním zákoutím jižní Moravy je město Pasohlávky. Nabízí hned několik kvalitně zařízených autokempů a nádhernou krajinu hned za branami města. Pro případné členy rodiny, kteří už nemohou z neustálého procházkování ani chodit, je ideální nedávno otevřený Aqualand Moravia, který je v Pasohlávkách legendární. Město Pasohlávky nabízí také unikátní přírodní nádrž s písčitými plážemi, kde můžete aktivně rybařit nebo se učit windsurfing a to vše i se svým psem! A v těsné blízkosti autokempu.

 

V létě do Lednice se psem

V těsné blízkosti Břeclavi na samém kraji jižní Moravy se nachází proslulý Lednicko-valtický areál. Psi sem můžou také a jde o naprosto jedinečný zážitek. Ačkoliv do zámku vás se psem nepustí, procházce zahradami nic nebrání. V okolí zámku je malebná příroda, která rozhodně stojí za prozkoumání a budete z ní vy i váš pes nadšení. Součástí areálu je i pohodlný autokamp, odkud můžete vyrazit na procházku kolem lednicko-valtických rybníků, či na Janův hrad. Ceny jsou zde moravsky lidové a týden dovolené vám na všechny ty krásy nebude stačit. Jižní Morava je zkrátka kouzelná a pro výlety se psem jako stvořená! Objevíte mnohem více nádherných míst, než vám vůbec turistický průvodce může nabídnout!

 

Související články:

Výlety se psem - Ostravsko

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?