Výlety se psem – Střední Čechy

17. října 2014

Když přijde babí léto, je Praha a její okolí tím nejkrásnějším místem v naší malé zemi. Zlatavý úsvit nad zlátnoucím listím, zeleň okrášlena klenoty našich památek a takový ten podzimní klid v přírodě před zimou jsou balzámem na duši. Není nic jednoduššího než vzít psa a jít se kochat.

Pověsti české

Staré pověsti české a příběh o Šárce a Ctiradovi vypráví o romantické pověsti, jejíž nitky splétal osud v proslulém údolí Divoká Šárka. Odehrával se zde také nejeden příběh Štorchových pravěkých vyprávění a mnoho romantických chvil našeptává krajina dodnes. Vezmete – li partnera i psa, čeká vás nádherná podzimní procházka. Tento přírodní skvost se nachází nedaleko centra Prahy. Stačí dojet tramvají na konečnou v Evropské ulici. Vstupné se neplatí, pro otužilce a nadšence jsou v údolí i přírodní koupaliště, příležitosti pro horolezce a bezpočet nezapomenutelných panoramatických výhledů a zákoutí.

 

Klasické památky neklasicky se psem

Na Karlově mostě v záplavě Asiatů a jiných cizokrajných okukovačů stověžaté matičky Prahy vašemu psovi asi nebude právě nejlépe. Když už jste v centru Prahy a chtěli byste si přesto výletování pořádně užít, navštivte zoo! Do Pražské zoo můžete klidně i se svým psem a zážitek to bude pro vás oba velkolepý a nezapomenutelný. Stačí nasednout na tramvaj do Tróji, i v okolí zoologické zahrady jsou překrásné zahrady starého kláštera, zámek a další zákoutí k procházení.

 

Pryč z ruchu města - to nejlepší pro psy

Ale nemusíte bloumat jen naším hlavním městem. Dechberoucí babí léto můžete potkat i kousek za Prahou, například v Mělníku. Zde se můžete na rozhledně pokochat soutokem Labe a Vltavy a pak se na ten přírodní monument jít podívat pěšky a zblízka. Doprava sem je vhodná autem, ale dostanete se k soutoku i veřejnou dopravou. Procházka nabízí podél řeky nespočet kouzelných míst, barevnou plejádu podzimní přírody a přehlídku vodní fauny a flóry. Nebude se vám chtít vracet domů a příští rok se sem dozajista vypravíte za nádherným zážitkem zase!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?