Vymazlete si vašeho mazlíčka

15. října 2012

Jak můžete vašemu pejskovi udělat radost? Všemožnými způsoby, třeba tak, že ho vezmete na procházku, budete se s ním koupat v rybníce, budete mu házet aport, nebo s ním budete válet sudy ve sněhu. Na všechny tyto akce se váš pejsek jistě již velmi těší. A jak můžete udělat radost sami sobě? Tak, že se budete těšit z přítomnosti vašeho psa.

Je váš pejsek vymazlenec?

Pokud si tuto přítomnost se psem chcete ještě něčím okrášlit, pak můžete. Pejskovi můžete udělat nádherný koutek na spaní, můžete ho obléci do slušivého oblečku a nosit ho můžete v nóbl tašce na psy. A od tohoto okamžiku je váš pejsek – vymazlenec – moderní slovíčko 21. století, které se ujalo i do názvu e-shopu, ve kterém se tyto chovatelské potřeby prodávají.

 

Pohodlné chrápáníčko pro psy

Takže kde začít? Nejdříve přeci psím koutkem. Je jedno, že pejsek spí raději ve vaší přítomnosti na gauči. Takový psí koutek se v interiéru přeci hezky vyjímá. Zvlášť tehdy, když je vyrobený v moderních vzorech. Kromě toho jsou psí pelíšky velice odolné proti poškrábání. Samozřejmě jsou zohledněny všechny aspekty, jako je pohodlí, praktická údržba, vhodná velikost, stálost materiálů a další.

Pelíšek pro psy

 

Extravagantní oblečky pro psy

Oblíkáte vašeho pejska rádi? Tak to se při nákupu těchto oblečků pro psy opravdu vyřádíte. Psí oblečky mají velice nápaditý vzhled. Zateplené oblečky ochrání vašeho pejska v zimě i před krutým mrazem.

Obleček pro psy

 

Ergonomické tašky pro psy

Při výběru tašky pro psy je nutné zohlednit především její ergonomii. Psa můžete třeba umístit do nákupní tašky, ale tam se moc pohodlně cítit nebude. Může se jednat o obyčejnou kabelku, ale tu můžete nosit jen na rameni. Moderní psí tašky mají zpevněné dno, síťku proti vypadnutí, vnitřní poutko s karabinkou, zapínání a hlavně se perfektně nosí.

Taška pro psy

 

Přímo od výrobce

Nakupujte české zboží se zárukou kvalitního provedení a prvotřídních materiálů. V e-shopu najdete také knihu „Jedinečnost psů ve zvířecí říši“ napsanou od provozovatele obchodu, kterou si můžete zdarma stáhnout a přečíst. Kniha vám nabídne trošku jiný pohled na svět. Vždyť život je přeci jen hra, no ne?

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?