Vymazlete si vašeho mazlíčka

15. října 2012

Jak můžete vaší micině udělat skutečnou radost? Jedině tak, že jí budete dlouho hladit, škrabkat za ouškama, házet klubíčkem na hraní a provádět s ní nejrůznější aktivity, které jí zabaví. A jak můžete udělat radost sami sobě? Stačí pouhá přítomnost s kočičkou.

Je vaše kočka vymazlenec?

Jistě si vaše kočička ráda podřimuje ve vašem náručí, když jí příjemně hladíte. A pokud jí pořídíte kvalitní zázemí, moderní tašku na přenášení a zábavné hračky na hraní, tak je vaše kočka – vymazlenec - moderní slovíčko 21. století, které se ujalo i do názvu e-shopu, ve kterém se tyto chovatelské potřeby prodávají.

 

Pohodlné mručení vaší kočky

Je jasné, že se vaší kočičce bude nejlépe mroukat na vašem gauči v blízkosti vaší přítomnosti, nicméně kam vaše kočka chodí odpočívat, když zrovna nejste doma? Ano, do kočičího koutku. A proto je potřeba tento kočičí koutek řádně vyzdobit. Vaše kočka bude jistě ráda za pohodlí, které jí kočičí pelíšek poskytl a vy budete rádi za hezký vzhled kočičího koutku.

Houpačka pro kočky

 

S kočičkou na procházku

Vaše kočka si s vámi jistě ráda projde na procházku. Když ale nechce jít vaším směrem, tak to lze snadno vyřešit. Šoupnete ji do tašky na kočky, kde se bude cítit pohodlně a bude zde také v bezpečí. Tašky mají zpevněné dno, a proto se v ní kočička může příjemně schoulit. Tašky jsou také  opatřeny síťkou proti vypadnutí, sponou na upnutí a zapínáním na zips. Kočičí tašky jsou výborně ergonomické, a proto se skvěle nosí.

Taška pro kočky

 

Škrabky, škrabky, škrab

Kočička si samozřejmě musí také někdy poškrábat svá škrábadla. K tomu báječně slouží sisalová věž – škrabadlo pro kočky, což je zábavný kočičí domeček obšitý kvalitním sisalovým kobercem. Je to opravdu bytelná stavba do nóbl kočičího domečku.

Sisalová věž

 

Přímo od výrobce

Nakupujte české zboží se zárukou kvalitního provedení a prvotřídních materiálů. Zboží má hned několik variant, a proto bude váš výběr vždy originální. Život s kočičkou je hra a nyní se můžete pořádně vyhrát.

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?