Vymyšlený příběh o pejskovi díl I.

6. listopadu 2010

K Vánocům jsem si hrozně přála loveckého psa.

 

Rodiče mi ho,ale vůbec nechtěli dovolit.Důvodů měli spoustu.A vymýšleli stále další a další.Vůbec nevím jak a kdy k tomu přišli.Svého snu jsem se,ale nevzdávala.Vybírala jsem si každý den na internetu psa,sledovala inzerce a četla a četla.Ze dvou pejsků jsem si,ale nemohla rozhodnout.Byl to Flat coated retriever a Viszla.Jednou mamka zavítala na můj počítač a uviděla můj velmi velký zájem o psy.

 

Nakonec mi to rodiče dovolili a já byla nadšená jak něco.Ukázala jsem rodičům psi a chovatelské stanice. Chtěla jsem s PP. Mamka mi poradila, že Flatíček je asi lepší, že by mi viszla utekla.Vyřadila jsem tedy Viszlu a už bylo rozhodnuto.Byl to Flat,kterého jsme si pak přivezli domů. Měl PP a stál 8 tisíc.Byl černý.Vím že se Flat vyskytuje ve třech barvách a to černá a hnědá a vzácně zlatá, ale ta se do chovu nezařazuje. Byla to fenka z chovu K. Dala jsem jí jméno Keysi, cvičila jsem ji každý den. Spala u ní v obyváku protože do mého pokoje nemohla a do postelu už vůbec. V noci mě probouzela a já ji pokaždé vzala ven ,aby se vyčůrala.Taky jsem trénovala postoj na výstavu a také jsem trénovala stopu,aport-dummy a vše možné na OVVR a Podzimní zkoušky,marking a další různé zkoušky a aktivity pro retrievery.Keysi rostla a rostla a já s ní složila už různé zkoušky.Dělala jsem i agility a navštěvovala kluby.A zkoušela jsem i tanec se psem.Keysi byla velmi chytrá.Za dva roky jsme si pořídily hnědého Flata a pak i Viszlu.Do Flatíků jsem se totálně zamilovala a věnuji se jim každý den.Chodíme na procházky do lesa,na louky a další.

 

Přidáno: 38 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?