VYPRÁVĚNÍ PEJSKA KEVIKA – MÁM NAROZENINY!

11. listopadu 2011

Dneska ráno jsem se probudil docela pozdě, no panička taky dlouho spala, protože šla spát až k ránu, tak jsem v tom nebyl sám. Panička si prozpěvovala a něco kutila v kuchyni, dlouho jsem ji neviděl v tak dobré náladě. Tak jsem měl taky radost a motal se okolo. To Vám byly vůně, až mě to tahalo za nos. Dostal jsem kousek ochutnat, jé to byla mňamka. Když to panička dovařila a dopekla, uklidila kuchyň a šli jsme ven.

 

 

Procházka byla dlouhá, šli jsme spolu pěšky do města a tam navštívili pár obchodů. Panička všude něco kupovala, ale nic jsme nenesli, to prý vyzvedne odpoledne páneček. Ta si to umí zařídit! Potom jsme šli do lesa a tam strávili asi dvě hodiny.

 

Když jsme přišli domů, panička mě poslala na zahradu a zavřela se doma. Tak jsem si sedl na schody a čekal na páníka. Páník dorazil trochu déle než obvykle a vyndaval z auta nějaké balíčky, no jo, já málem zapomněl, že byl ještě vyzvednout ty naše nákupy. Odnesl věci domů a zabouchnul mi dveře před nosem.

 

Nerozuměl jsem tomu, proč nesmím domů, provedl jsem něco? A pak to přišlo! Dveře se otevřely a páník mě zavolal dovnitř. V kuchyni to vonělo a panička se usmívala. „Všechno nejlepší k narozeninám Keviku!“ položila na zem krásný voňavý dort. Nevěřil jsem vlastním smyslům – ta nádherná voňavá dobrota je opravdu moje?

 

Tak jsem jenom stál a vrtěl ocáskem. Kimík, ten se vůbec nerozpakoval, přiřítil se a hned se chtěl do té nádhery pustit. Ale panička ho plácla a řekla, že je to moje. Tak jsem ochutnal. To byla dobrota!!! Úplně jsem blahem zafuněl. Panička vzala nůž, dort rozkrájela, kousek dala Kimovi, kousek kočce a zbytek mě. Zblajzli jsme ho během chviličky. Páníci seděli s námi na zemi, drželi se za ruce a dívali se, jak nám chutná.

 

Když jsem dort celý snědl, vlezl jsem si k nim a oni mě hladili a říkali, že jsem jejich miláček. A páník se smál, že mám prý teřich, jako březí vlk!!! Dlouho jsme všichni společně seděli na zemi a já byl rád, že mám takovou bezva smečku. Taky jsem dostal svetr, ale ten už stejně nosím, krásnou teplou bundičku, nový pelíšek k televizi , plyšového medvídka co chrápe, pytel krmení a velký pytel sušených smraďochů, ty mi ale panička už nedala, aby mi nebylo špatně. Prý, zítra je taky den.

 

A potom jsme zase šli ven, tentokrát všichni tři, ale už jen na krátkou procházku. Večer mi panička dala vedle gauče ten nový pelíšek a dívali jsme se na televizi. A při tom všem ještě panička stihla stáhnout do počítače moje fotky z oslavy a jednu hned vytiskla a dala do rámečku. Jsem na ní s tím krásným dortem, než jsem ho zbaštil a s ostatními dárky. Dole je napsáno Kevikovy 6. narozeniny. Obrázek pověsila do kuchyně a páník jen kroutil hlavou a říkal: „holka, my na stará kolena nějak blbnem či co…“

 

 

 

 

Přidáno: 66 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?