VYPRÁVĚNÍ STRAKATÉ KOČKY – ŽIVOT JDE DÁL

14. prosince 2011

Když jsem se probudila, bylo světlo. Chci vstát, ale něco mě štípe na břiše. Podívám se a vyvalím oči - z břicha mi koukají nějaké nítě?! Co to je? Chytím jednu z těch nití zubama, že ji utrhnu a jauvejs! To bolí! Tak začnu bříško olizovat, přitom si ho pořádně prohlédnu.

 

 

No nazdar, ti mi dali, mám na břiše úplný zip. Když se hýbu, bolí mě i něco uvnitř, jako by mi tam něco uřízli. Pak jsem si vzpomněla, že jsem vlastně byla na KASTRACI ! Ale proč to tak bolí? To mi ufikli kus břicha nebo co? A může za to panička, ta mě tam odvezla, no počkej, to ti nedaruju!

 

Připraveného jídla ani vody jsem se ani nedotkla a číhám u dveří, až někdo přijde. Netrvá to dlouho a dveře se pomalu pootevřou. Je to panička, jak jinak. Mluví na mě, ale já mám vztek, tak tiše vrčím. Panička chce jít opatrně dovnitř, a já vypálím proti ní, abych utekla ven. Ale jsem ještě moc pomalá, panička stihla zabouchnout. No tak příště. Sedím u dveří a poslouchám.

 

A už zase slyším kroky. Teď už jsem chytřejší, tak se schovám za roh. Panička nakoukne, ale nevidí mě. Musí pootevřít víc, aby se mohla protáhnout dovnitř a na to já čekám. Vystřelím proti ní a proletím jí mezi nohama. A jsem volná. Já ti dám, že mě budeš zavírat!!!

 

Panička nadává, ale nemůže nic dělat, tak v kuchyni uklidí a misky s jídlem mi nese ven. Z bezpečné vzdálenosti koukám, kam je chce dát. Jestli si myslí, že jí zase vlezu do dílny, to se hodně plete. Nemyslí si to a misky dává na obvyklé místo, čili k boudě. Taky mi vrací do boudy polštář. Potom jde volat veterináři, co má dělat, když jsem jí utekla. Ten ji uklidní, že to čekal a proto použil stehy, co časem vypadnou samy.

 

Když přišli ven Kevik s Kimíkem, tak jim žaluji, co se mi stalo a ukazuji jim ty nítě. Kevik mě říká, že to nic není, prý jen nebudu mít koťata, ale jinak se tím nic nemění. Koťata? Stejně jsem žádná neměla, tak co, myslím, že to bez nich klidně přežiju.

 

A tak se náš život vrátil do starých kolejí. Běhám kolem domu, lovím myši a spím v Kevikově boudě. Panička mi nosí jídlo a já si dávám moc velký pozor, aby mě zase nechytla.

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?