VÝSTAVA PRO KOČKY - Podzimní umísťovací výstava opuštěných koček

2. listopadu 2012

V neděli 11. listopadu 2012 se koná v prostorách Chvalské tvrze v pořadí již 15. VÝSTAVA PRO KOČKU - podzimní umisťovací výstava opuštěných koček.

Cílem akce je najít domov kočkám z útulků a získat krmení pro ty, které si noví majitelé neodnesou. Vstupenkou na výstavu je konzerva krmení pro kočky, kterou je možné koupit i na místě.

 

Co na vás na výstavě pro kočky čeká?

V Chvalské tvrzi bude k vidění zhruba sto padesát koček a koťat, která se těší na nový domov. Většinou se jedná o bytové mazlíčky, mezi vystavenými zvířaty se ale najdou i kočky vhodné k domku se zahradou. Seznámit se budete moci s kočičími dorostenci, kteří potěší vaše dítě, i rozšafnými staršími kočkami, které snadno zapadnou do poklidného života většiny rodin.

 

Výstava pro kočky

 

Všechny vystavované kočky jsou vakcinované a v dobrém zdravotním stavu, který ještě na místě prověří veterinář. U zvířat starších 8 měsíců je samozřejmostí kastrace. Kočky, jež na výstavě uvidíte, momentálně žijí v některém z 10 soukromých útulků, převážně v Praze okolí.

 

Výstava pro kočky

 

Právě pro tato zařízení jsou určeny konzervy, které se získají ze vstupného. Umožní nakrmit další kočky a koťata, dokud se i pro ně nenajdou vhodné domovy. Pro děti je přichystán tradiční výtvarný program. Navíc děti, které přinesou na výstavu vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají vstup zdarma!

 

Proč umisťovací výstava pro kočky?

Důvody, proč umisťovací výstavy pořádáme, se dají shrnout do tří bodů:

  • zájemci o adopci zvířete oceňují, že si mohou svého budoucího domácího mazlíka vybrat z více než stovky koček různého vzhledu i povahy
  • výstava je příležitostí najít dobrý domov pro zvířata z lokalit, kde je o kočky minimální zájem
  • krmení, které se vybere na "vstupenkách" a od sponzorů, zásadním způsobem pomáhá soukromým útulkům uživit jejich svěřence

 

Podrobnosti o výstavě najdete i na www.kocky-online.cz/akce, kde si také můžete vybrat si kočičího společníka „on-line“ z databáze veterinárně ošetřených zvířat z celé republiky.

 

Autor: Redakce Miciny.cz

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?