Výstavní pes

15. července 2012

Jmenuji ji se Amon. Mé celé jméno je Amon bella cambria, pocházím z Českých Budějovic, kde jsem se narodil a teď bydlím v Liberci. Jsem výstavní pes. Moje první výstava byla v Liberci v Lidových sadech. Poznal jsem hodně kamarádů a byla tam Sisinka a paní z Jablonce nad Nisou s pejskem Citrusem be Lucky divoký sen.

 

 

V tento den jsem byl vystresovaný, byla tam tolik pejsků, kteří štěkali, tak jsem musel štěkat také, ale mým paničkám se to nelíbilo a tak mně okřikly, ale nemohl jsem si pomoc,  pejskové byli mocnější než paničky. Adélka tam měla kamaráda Radima, který má šeltii Berušku.

 

Adélka, to je moje jedenáctiletá panička, která mně zastupuje na www.hellosandy.cz a také díky ní teďka můžu mít první místo na hafikách. Hafíci jsou milí, mám tam hodně přátel. Jako jsou Citrus, Sandra, Coudynka, Zrzek a Tydla. Tento příběh je věnovaný lidem na hafici a Amonkovy.

 

 

 

 

Přidáno: 18 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?