VZÁJEMNÉ POUTO

1. září 2010

Ahojky já jsem Kristýna Klvačová a mám kocourka Lorda. Budu vám vyprávět příběh o mě a mém kocourkovi.

Všechno to začalo když jsem si za vysvědčení přála kočku. První to měla být Perská ale potom jsem se rozhodla pro Britskou Modrou Kočku. Lordíka jsem už jako miminko zbožňovala. Když jsme ho měli doma pořád jsem si s ním hrála. Bylo mezi námi velké pouto.

 

Zjistila jsem to tak že když jel k veterináři beze mě vůbec nespolupracoval a párkrát se do veterináře i zakousl. Ale když jsem tam jela i já bylo mu všechno jedno. Hlavně že jsem s ním.

 

Když měl jít poprvé ven a viděl našeho psa nechtěl jít ven ani za nic. Ale když jsem šla za Jesinou, to je ten pes, a pohladila ji hned šel za ní a otíral se o ni.
Jednou se stalo že jsem ho šla v deset večer hledat na zahradu a volala jsem ho. Ale on nepřišel. Bylo to poprvé co neposlechl zavolání. Já samozřejmě hned myslela na to nejhorší, že ho někdo ukradl a dokonce i zabil. Ale obávala jsem se zbytečně.

 

Ráno jsem to všechno říkala své kamarádce pod mým nejoblíbenějším stromem,který tam zasadila kdysi moje prababička, která už umřela. A najednou jsem uslyšela zamňoukání zeshora. Byl to Lordík který vylezl na strom a nemohl slézt. Rychle jsem za ním vylezla na strom, lézt na stromy se bojím ale pro něho cokoliv, a s pomocí mé kamarádky jsem ho sundala. To jste měli vidět jak se ke mě tulil. Představa že byl celou noc venku a k tomu ještě na stromě mě děsila.

 

Kočky jsou většinou zvířata, které se vám nezavděčí jako pes, ale Lord je jiný. Všem chovatelům přeju aby měli se svou kočkou stejně velký vztah jako já s Lordem. A věřte mi že vám to určitě vydrží dlouho jako mě. Až do konce vašehop života. Pořád mám s Lordíkem stejné pouto a možná i větší. Je to nejůžasnější kocourek na zemi.

 

Přidáno: 44 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?